Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen "zsugori" velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen "zsugori" velem a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is még az elején tisztáznám a dolgokat. Nem a pénz miatt vagyok a barátommal, ha ez így lenne, ha ilyen lány lennék, nem lennék már vele 9 hónapja mert nagyon szeretem. Diákmunkázom, van pénzem, és ő is kb folyamatosan dolgozik, nem szegény, a családja is gazdagabb valamivel mint a miénk, meg még otthon lakik a szülei tartják el. Ő 23 éves én 21.

Az lenne ha mondhatom a problémám, és remélem nem az jön le hogy én elvárom hogy a abrátom mindent a fenekem alá tegyen, mert nem! Persze a randik elején meg meghívott pár dologra de semmi olyan nagy dolog nem volt benne, fagyi vagy ilyesmi, de állt. mindig olyan helyekre vitt randizni ahol nem kell fizetni. Rettenetesen spórol, persze van h sok hülyességre költi a pénzét (pl. több telótok, több töltő stb).

Meg állt ha megyünk vagy elvitt még a kezdeti hónapokban valahova mind ilyen kuponos hely volt, vagy ha volt valahova kedvezménye oda. Nekem ezekből az jön le, hogy rettenetesen sajnálja rám a pénzt, de én úgy tapasztaltam hogy a férfiaktól egy gesztus ha kifizet valamit a nőjének, és ezt nem csak azért mondom, mert több sráccal randiztam és mind ők fizettek és nem húzták a szájukat, de én mindig felajánlottam persze hogy fizetem a sajátom. Meg pl. a hugomnak a barátja, 1,5 éve vannak együtt, mindig ha olyan étterembe vagy iylesmibe mennek mindig a barátja fizet még ennyi idő után is, és egy bnőmnél se hagyja a barátja h fizessen. Szerintem ez a másik véglet mert nem akarom lehúzni a barátom, és nagyon régóta az megy hogy felesbe fizetünk, nagy ritkán ha meghív vmire pl. mozira vagy egy kávéra és akkor is mindig megkérdezem hogy fizessek e és ilyen húzott szájjal teszi el a pénztárcáját: "nem kell, majd visszahívsz valamire". Szóval hogy sose kapok gesztusként egy meghívést, mindig azzal a feltétellel hogy csak akkor hív meg ha visszahívom majd őt. És ezért se szeretek fizetős helyekre menni mert az eladó csaj előtt cikinek érzem hogy a barátom helyett én veszem elő a pénztárcámat, mert szerintem ezt nem ilik annyira. De félreértés ne essék többször volt oylan hogy vettem vmit a barátomnak csak úgy ajándékba, meg meghívtam kajálni, ilyesmik.

Pl. múltkor mentünk valahova de nem hozott elég pénzt, és meghívtam. Aztán nemrég mondta hogy "gyere, elviszlke vacsizni". Gondoltam jaj de szuper ez tök romantikus, hogy elvisz, gondoltam hát akkor meghív vagy valami. Nem is vittem elég pénzt mert nem volt bennem ez a gondolat, kb ezer ft volt nálam, a kajám meg 1300-ba került. Hát igen elkérte a pénzem, és még utólag azt a 300 ftot is, pedig amikor neki nem volt elég pénze én mondtam hogy hagyja csak, meghívom...

és ezért már nem is szeretek fizetős helyekre menni mert mindig tök hülyén érzem magam a fizetős témától..de nyilván ezt vele nem beszélhetem meg, nem akarom hogy kényszebről meghívjon meg olyan lenne minth a a pénze miatt lennék vele. De nem csak ez.. a 9 hónap alatt semmi ajándékot nem kaptam, én mindig bárhova utaztam hoztam neki egy kis apróságot vagy valami, én semmit sem kaptam. Bnőm mindig monda h jaj a barátja vett neki egy szép láncot tökre szereti hordani, és én is úgy akarnék mert akkor ő jutna az eszembe vagy valami kis dolog. De semmit sem kaptam, sőt névnapomra kaptam egy csokit aztán kiderült hogy az anyjától kapta csak ő nem szereti.. most komolyan ennyire sajnálja rám a pénzt? Pedig dolgozik állandóan, jó állása van, van pénze, és a szülei is tökjól állnak. Mi a bánatért sajnálja rám a pénzt, amikor én nem sajnálom rá?

nem szeret eléggé vagy mi?


2016. júl. 23. 12:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha az elején még meghívott most meg nem az is lehet, hogy ő már nem szeret úgy. Ha szeretne ilyet nem csinálna hidd el.

Beszélj vele mindenképp.

2016. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!