Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom bortonbe jutott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom bortonbe jutott. Szerintetek varjak ra?

Figyelt kérdés
szoval 5 evet kapott de ha jol viselkedik elengedik hamarab.tudom hogy ez nagyon sok ido ,de en oszinten szeretem es tamogatnom kell ot mentalisan.o is azt szeretne ha varnek ra,bar 5 ev nagyon hosszunak tunik :/ azt higyetek el hogy o tenyleg nagyon jo ember csak egy hibat elkovetett.
2016. júl. 5. 20:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

5 évet minimum csalásért/sikkasztásért kap az ember.

És akkor már a gerinctelen féreg jobban illik rá, de te tudod.


Áltathatod magad, hogy milyen jó ember, csak tudod a semmiért nem varrják 5 évre sittre.

Amúgy ha megfelel, hogy egy pitiáner bűnöző miatt elc.szel ennyit az életedből, hajrá, csak aztán ne nyavalyogj.

2016. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ha a ferjem azert jutna bortonbe mert onvedelem volt, vagy megvedte a csaladjat nem kerdes h varnek ra.


Ha viszont azert kerulne oda mert sikkasztott, garazdasag, csak heccbol megkeselt valakit es sorolhatnam a verziokat nemhogy nem varnek ra hanem elhagynam, mert egy jo ember nem tesz ilyet, ez ilyen allati egyszeru. Lehet mentegetni, h jobb eletre kellett a love, meg o nem is akarta megkeselni, sikkasztas is veletlen volt ez mind ures kifogas.


Ha egy pasinak rendben van a moralja es az etikaja az nem csinal ilyet, ha megis, az azt jelenti h fundamentalisan nem vagyunk kompatibilisek, szoval semmi ertelme a dolognak. Ezen az nem valtoztat h velem kedves meg szereti a gyerekeket, meg annnyirraaaaaa szerelmes vagyok bele.

2016. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
haat jo a moralja es etikaja azert nincs rendben, de valahogy lelkitarsra is talaltam benne es nagyon szeretem nem tartom rosz embernek.5 ev nagyon hoszu ido de egyelore megprobalok vaarnii.
2016. júl. 6. 10:01
 24/27 anonim ***** válasza:
Szerintem neked szükséged van arra, hogy várj rá. Talán félsz belemenni egy értelmes kapcsolatba, ahol már elvek és elvárások vannak, talán imádsz mártírkodni, hogy te mindent megteszel a másikért, talán könnyen befolyásolható és érzelmileg zsarolható vagy, mert rossznak éreznéd magad, ha ilyen helyzetben elhagyod, stb. stb. Szóval szerintem ez nem a férfiről szól, hanem rólad. Azért hoztál ilyen döntést, mert neked van rá szükséged, és nem fordítva. Az más kérdés, hogy ez nem egészséges, és hogy akarsz-e rajta változtatni vagy sem. Ez már a te felelősséged.
2016. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
vegulis igazatok van,es ha egyszer kiszeretek belole lehet nem latogatom tobbet,de most arra gondolok hogy azal meg joban tonkre teszem majd az eletet bent,es azert csinalt dolgokat amiert lecsuktak mert man minden mindegy volt neki,aztan en jottem az eletebe es akkor lecsillapodot egy kicsit,nem teljesen ugyan csak kicsit.viszont ha most meg en is otthagynam akkor lehet azal megolom ot :/
2016. júl. 6. 23:56
 26/27 anonim ***** válasza:
Ez nem a te életed. Mindenki a saját életéért és boldogságáért felelős. Nem a te feladatod menteni őt. A te feladatod a saját életed rendben tartása. Ahelyett, hogy másokat szolgálsz tedd fel a kérdést hogy Neked mi a jó? Te hogy szeretnél élni? Ha ez épp egyezik mások igényeivel az remek. Ha nem, akkor tovább kell állni. Te szeretnél 5 évig egyedül lenni, elutasítani másokat, látogatni járni a börtönbe és utána talán hosszú évekig eltartani őt, mert nem talál majd munkát? És ha újra elkövet valamit? Akkor megint 5 év? Neked személy szerint ez jó lenne? Aki szeret téged az nem akar neked ilyen életet. Ha ez az ember szeret téged akkor nem kéri hogy várj mert tudja hogy semmit nem tud neked adni. Ha mégis ilyet kér azt önzésből teszi. Nem érted hanem maga miatt. Mert lesz aki látogatja, aki hoz ezt vagy azt, aki kint várja ha kijön, aki támogatja ha nem lesz pénze stb. De hol vagy Te a történetben? A Te álmaid, vágyaid, érzéseid mièrt nem olyan fontosak mint az övéi?
2016. júl. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
utolso igazad van :( en fogom latogatni neha meg veszek neki egy doboz cigit is,de tovab alok...nagyon szeretem de ezel az ot evvel mar vege a kapcsolatunknak.tenyleg nem tud onnan bentrol semit sem adni :(
2016. júl. 7. 23:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!