Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom bortonbe jutott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom bortonbe jutott. Szerintetek varjak ra?

Figyelt kérdés
szoval 5 evet kapott de ha jol viselkedik elengedik hamarab.tudom hogy ez nagyon sok ido ,de en oszinten szeretem es tamogatnom kell ot mentalisan.o is azt szeretne ha varnek ra,bar 5 ev nagyon hosszunak tunik :/ azt higyetek el hogy o tenyleg nagyon jo ember csak egy hibat elkovetett.
2016. júl. 5. 20:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Ha alapvetően én is jó ember vagyok de kirabolok egy bankot akkor az csak egy kis apróság volt ugye? Nem is értem miért csuknának le mikor csak egy kis hiba volt.


A kérdésedre annyit tudnék mondani, hogy ezt neked kell eldönteni, vagyis nektek.

2016. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megéri rá várni, akármilyen"jó" ember is...
2016. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy nekunk kell eldonteni itt a velemenyekre voltam kivancsi de mindenki csak elitel mert bortonbe van.igen amiert megfogtak azert borton jar en is tudom 5 evet meg nem is sokkalom.de ettol fugetlenul jo ember es segiteni szeretnem ot a nehez idokon at...szerintetek?
2016. júl. 5. 21:17
 14/27 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy érzem hogy nem fogod fel amit mondunk mert elvakít a szerelem, de ennek nincs jövője. Nincs értelme. De te döntésed...várj rá 5 évet...most pedig gondolj bele 5 évvel ezelőtt milyen voltál és mit csináltál...csak hogy érezd az 5 év súlyát hogy mennyi idő is...
2016. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nem. Aki bortonbe jut, az altalaban annyit is er emberileg. 5 ev letoltendot jogerosen azert nem egy szimpla bolti lopasert vagy egy pici garazdasagert adnak, hanem komolyabb sulyu buncselekmenyekert. Ebbe kene belegondolni, nem pedig vakon mentegetni...
2016. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Jó ember nem jut börtönbe. Normális nő pedig tisztán látja, hogy aki börtönbe jut, az bűnöző. Kis hibáért nem jár öt év, ezt nem tudom hangsúlyozni! Ha vak vagy és fel akarod áldozni magad, tedd! A te életed. De egy börtönviselt "jó" ember pont semmire nem lesz elég a jövőben. Az persze egyértelmű, hogy érzelmileg zsarol, hogy megtartson, hülye lenne, ha nem tenné. Hát ki fogja eltartani, ha kijön és nem lesz munkahelye, ha nem te?
2016. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

mióta vagytok együtt és milyen a kapcsolat?


23F

2016. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Normális ember a börtön közelébe nem jut. Ne várd meg.
2016. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Igaz. Mi őt nem ismerjük, azt sem tudjuk, miért ül, mert TE semmit nem írsz. Mi meg nem fogunk csak úgy jókat írni - láthatatlanban, mert az jól esik neked. Te nem kérdezel, hanem megerősítésre vársz mi tőlünk, hogy igen jó ember és várd ki nyugodtan azt az 5 évet -> nem fogsz ilyenben részesülni.

2016. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

" 5 evet meg nem is sokkalom"

mintha itt hiányozna egy kis információ.


egyébként a barátom ha ilyen helyzetbe kerülne, igyekeznék kitartani mellette. azt nem tudhatom, meddig megy.

2016. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!