Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esne rosszul, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esne rosszul, ha a névnapomra nem lep meg semmivel?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátommal. Jövőhéten megyünk az unokanővérem promóciójára és telefonba elkezdte mondani, h "Ja igen, oda is vegyek egy csokor virágot!" , tovább folytatta: "Szívem, tudom, h kedden névnapod van, de én még semmit se vettem neked...". Természetesen rögtön mondtam, h "De hisz nem kell semmit se, tényleg!". Persze azért jól esne valami apróság, mert én is ha meglepem őt ilyen alkalmakkor, akkor látom rajta, h mennyire örül...

Szóval, előre kérdezném, mert komolyan kinézem belőle, h ezt a lépést fogja tenni: Ti mit reagálnátok, h egy olyannak, akivel 2x beszélt maximum, visz neki egy csokor virágot, az én névnapomra pedig JÓ ESETBEN HA ad egy szál rózsát, mert virágot se kaptam még sose tőle, mivel szerinte az egy rossz befektetés, h kiadja a sok pénzt érte és 2 napig ha eláll, utána kuka... Szóval, csak nekem esne rosszul? Vagy teljesen túlreagálom? Remélem értitek, h mire akarok kilyukadni :)


Köszönöm a normális válaszokat!


2016. jún. 30. 22:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jogos.

Ha azt mondod, nem kell semmi se, akkor ne hisztizz, hogy nem kapsz. Amúgy felköszöntött? Ha igen, akkor pláne nem jogos. Ennyi.

2016. júl. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez nekem nokent is magas es nevetseges. Kimondtad vilagosan, hogy neked nem kell semmi. Pont. Hiszit vege, mert csak szanalmassa teszed magad meg jobban. Ha szeretnel valamit, azt mondd, hogy "oh, dragam ugy orulnek egy szep szal rozsanak/egy orchideanak/egy tulipannak" es tadam! Azt fogod kapni. Igy mukodik felnottek kozott a kommunikacio, nem pedig gondolatolvasassal, amit most epp te varsz szerencsetlentol.
2016. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tulaggodo pi..a vagy. Remelem semmit nem kapsz mert total idiota vagy.
2016. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!