Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy olyan fiuval aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan fiuval aki iszik és drogozik?

Figyelt kérdés

Ha nagyon szerelmesek vagytok belé?

Én most ebbe a helyzetbe vagyok és nem tudom hogy megéri e vele foglalkozni vagy fejezzem be...??!!


2016. jún. 10. 21:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy egy függő tönkreteszi az életed, legyen már eszed.Nem éri meg!!!!!!!!!!
2016. jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
NEM!Marha nagy jövőképe lehet egy ilyen embernek! Ha meg már bevonzottad az életedbe,talán segíts neki,kilábalni ebből az életvitelből.
2016. jún. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
56%
Kicsit hasonló helyzetben voltam és vagyok is mint te.-> megismerkedtem egy sráccal és én csak barátságot akartam. Teltek a hónapok és elmondott nekem dolgokat hogy ő bulikba drogozik és elég sokszor írt nekem részegen is. Én meg nagyon kiakadtam és veszekedtünk ami miatt hetekig nem is beszélgettünk. Majd eldöntöttem hogy megpróbálok segíteni neki mert hajlandó volt megváltozni.... ez kb fél éve volt és most kerüli azt a társaságot orvoshoz is jár és már nem iszik csak ha elmegy bulizni de az nagyon ritka eddig 2-szer ment el. Aki akar az tud változni viszont az hogy te leülsz mellé és te is drogozol az nem megoldás neked kéne okosabbnak lenned. Annyit ajánlok hogy beszéld meg vele. Ha nem hat rá semmi nem menne el segítségért akkor ne tedd magad trönkre. Számára az első mindig a drog lesz . :/
2016. jún. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
88%

Micsoda férfi! Gratulálok! Sok boldogságot!

Biztos jóképű és nagyon "helyes" :D


Ez a társkeresés már komolyan egy vicc. Egy alkoholista drogosba szerelmesek a nők, a céltudatos pasik meg le vannak nézve :D


Csináljatok amit akartok! Úgy teszitek tönkre magatokat, ahogy akarjátok!

2016. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, oké a kérdező szerelmes egy züllött alakba, de ne vonj le olyan követkeutetést hogy a nők,az összes nő az ilyen alakok kellenek,mert akkor el kell ,hogy keserítselek,rossz a megállapításod!
2016. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Senki sem döntheti el hogy kibe lesz szerelmes és igen jóképű 😉
2016. jún. 11. 12:03
 27/31 anonim ***** válasza:

#24

Nem azon van a hangsúly, hogy iszik és drogos, hanem azon, hogy jóképű és a nők mindent elnéznek egy jóképűnek. Mindent.


Kérdező a #20-as hozzászólásomban belinkeltem, hogy milyen jövő vár rád, de tudom te "szerelmes" vagy és úgy sem hallgatsz rám, mivel én nem vagyok jóképű.

2016. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nnem minden nő okyan k.ib.a.szott felszínes,hogy csak mert jóképű,elnéznek neki nindent. Nehéz elhinni,de akkor is igazat mondok.

Én ha meg is látok egy szívdögledztőnek tűnő pasit és meghallom a beszédjén azt,higy sugárzik a sötétség róla,majdnem elhánynám magam. Taszítanak a drogos,zülött pasil,hiáába néz ki jól. Számomra ez,az igénytekenséggel egyenlő.

Hamarabb szerelmbe esek egy normálid,átlagos kinlzetű pasiba,aki ha már negszólal elolvadok,ha olyan a szeméyisége,amilyenre mindig is vágytam.

2016. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Nem azért jáenék vele mert jóképű..... te jó isten
2016. jún. 12. 09:58
 30/31 anonim ***** válasza:

kinézet:5

fallosz hossz:5

fallosz skills:5

sokat drogozik:3 (mivel te is)

sokat iszik:3 (mivel te is)

erőszakos:0 (eddig)

kedvesség:5 (mivel első 3ra 5-ös)

megbízhatóság:4 (mindig lesz nála szer)

lehet vele tervezni:4 (biztos megváltózik, mert szeret téged és egyébként is az első 3ra 5-ös)

értelmi képességek: 5 (mivel első 3ra 5-ös)

jövőkép:5 (mivel első 3ra 5-ös)

hűséges:5 (mivel első 3ra 5-ös)


Összegzés, értékelés:

herceg fehér lovon 51- és fölötte

álompasi 45-50

jó pasi 40-44

elmegy 38-39

átlagos 33-37

bottal se 0-32


A szerelmed 49 pontot ért el, álompasi, de van nála jobb is. Összegzés egy darabig jó lesz neked!

2016. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!