Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy olyan fiuval aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan fiuval aki iszik és drogozik?

Figyelt kérdés

Ha nagyon szerelmesek vagytok belé?

Én most ebbe a helyzetbe vagyok és nem tudom hogy megéri e vele foglalkozni vagy fejezzem be...??!!


2016. jún. 10. 21:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
5%
pontozzatok le de én igen... Nem mindenki drogfüggő és alkoholista aki él hasonló dolgokkal. Biztos fiatal még, majd kinővi... Ha meg nagyon nem tetszik a viselkedése majd kiszeretsz belőle és találsz mást. Add meg az esélyt szerintem a dolognak :)
2016. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
* kinövi , elirtam bocs
2016. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Kb mindennap reszeg de sztem a kettőt nem csinálja egyszerre
2016. jún. 10. 22:47
 14/31 A kérdező kommentje:
De este felé rúg be nem nappal
2016. jún. 10. 22:47
 15/31 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2016. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
92%
Ha minden nap részeg,akkor felejtős.
2016. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
22
2016. jún. 10. 22:56
 18/31 anonim ***** válasza:
62%

Az ilyen iszákos drogos palival mégis ki képes együtt élni. Ha neked is igényed van erre. Akkor megértem. De ha egy okos.igényes nőt nézünk szóva se állna ilyen balekkal.

Ő nagy valószínüséggel elcseszi az életét. Egy nő milrt ne szűrhetné át az ilyen lecaúszott alakokat. ?

2016. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
87%

Nálam felejtős lenne, de igen erősen.

Egyszer jártam olyan sráccal, aki füvezett, de csak mert azt hazudta, hogy már letette. Nos, hamar kiderült, hogy nem. És elég végig a pofámba hazudott róla, amíg nem szembesítettem. Sejtéseim végig voltak, de nem állt szándékomban nyomozgatós barátnőnek állni, de végül egy véletlen folytán megtudtam. Akkor egy időre ténylegesen abba is hagyta (több füves haverja is nekem esett, hogy mekkora egy szemét vagyok, innen tudom). Mióta szakítottunk heti szinten többször is... Kétszer találkoztam vele, borzasztó volt. Azt se értette néha, mit kérdezek tőle, vagy hogy hol van. Retteget egy bokortól meg ilyenek... Nekem bárki mondhatja, hogy ez nem káros, de én ezt be nem veszem. A szemem láttára épül le exem, és már tiszta pillanataiban sem olyan, mint 3 éve volt. Inni ő mondjuk nem sokszor ivott, de mikor igen, akkor borzalmas volt. Nem erőszakos, vagy ilyesmi, csak taszító számomra.

Soha többé, el nem nézem senkinek az ilyesmit. Ha megtudom, hogy mostani párom sutyiban drogozik, akármennyire is szeretem, kivágom. Zéro tolerancia. Az alkoholt se pártolom, de mondjuk havi 1-2 buli nem vészes, ha nem issza magát k.o.-ra az illető. Vagy heti 1 lightos sörözés haverokkal.

Nos, ez persze csak az én álláspontom, de a helyedben menekülnék egy ilyen embertől, rácsapnám az ajtót, és messzire dobnám a kulcsot. De neked kell végső soron eldöntened, hogy belefél-e ez az életviteledbe.

2016. jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
2016. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!