Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj a rövid hajú lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a rövid hajú lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de a rövid hajú csajokat egy csomóan utálják. Ha pasi, ha csaj. Egy csajnak ha hozzáérnek a hajához, sikít, ha hajvágásról van szó idegbajt kap. Valamiért tabu a rövid haj. Pedig nekem pl jobban bejön. Lehet alakítani, vonzó tud lenni, egyedi. Ha szép, és belsőnk passzol, akkor egy egy centis hajú csajjal is járnék. Visszanő...Sokkal nőiesebb tud lenni a rövid haj, mint azok a kigyúrt terminator asszonyok, akiknek még a hangja is férfias... pedig arra egy csomó fazon izgul.. miért baj a rövid haj, és miért szégyenlik? 26F

2016. jún. 5. 08:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Legalabb van humorotok, helyes.


A kerdes arra iranyul, hogy mi a fene van, hogy a rovid haju noktol a legtobben ugy felnek, mint a tuztol. Ez csak haj, de a legtobb csavo ugy csinal, mintha fiuval lenne, annyira fel. Atmennek extrem be. Hallottam mar olyat, hogy csaj levagatott volna belole, a csavo meg inkabb ezert szakitott. Engem volt hogy no b..zizott le, mert mondtam hogy semmi baj nincs azzal... xd

2016. jún. 5. 14:44
 12/15 anonim ***** válasza:

#10 elfogadod a hatalmi szerepléses izét? Hát nem kleopátrával kezdődik a cikk? :)


Lehet hogy többnyire férfiak ültek a trónon, de akkor is volt hogy nők irányítottak a háttérből, valószínűleg a történelmileg bizonyított eseteken túl is volt erre példa.

2016. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mert a hossz haj "nőiesebb"... persze, lehet, viszont 10/8 csajnál semmi fazon, csak úgy van, ami gáz.


Egy jól eltalált rövid hajjal (plusz pl. szemspirál, vagy -cerka, esetleg rúzs) SOKKAL csinosabb a leányzó, mint a vállig, lapockáig, stb. érő lógó séróval.


Persze, egy hosszú, hullámos haj pl. nagyon szexi, de sajnos kevés csajszinak adatik meg ez.


Én exem már attól ki tudott akadni, ha összefogtam, hiába mondtam el neki 150x, hogy FHOS, mert melegíti a tarkóm, a hátam, sok, húzza a fejem, télen egy óra megszárítani stb... nem baj, a hosszú a jó.

Amint szakítottunk, levágattam belőle vagy 25 cm-t, váll fölé érőre, és ezerszer jobb nőnek éreztem magam - és azóta is, a max. vállig érőt preferálom. :)

2016. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

11-es

Nem kell túlgondolni. Egyszerűen nem vonzó. Olyan, mintha felszednél 20 kilót. Ágálhatsz ellene, mondván te ugyanolyan kedves vagy, ugyanúgy szopsz, ugyanolyan jó a humorod, de az az igazság az, hogy egyszerűen egy nem vonzó dologról beszélünk.

Nem tudom, hogy miért esik nehezedre a hosszú haj viselése, de ha nem szereted, semmi gond nincs azzal, ha rövid hajat csináltatsz, csak akkor ne legyen belőle ilyen sírás, hogy nem tetszel a fiúknak.

Éppen így el is hízhatsz, ha ahhoz van terved, lehet olyan szőrzeted, mint egy puli kutyának, senki és semmi nem akadályoz meg benne, csak egyszerűen fogadd el, hogy ez nem kell a férfiak túlnyomó többségének.

Persze simán lehet, hogy holnap szembejön egy rövid haj-fetisiszta, akárcsak egy dagadt nő vagy szőrős nő fetisiszta...

2016. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
terved = kedved...
2016. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!