Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek ezt felfogni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek ezt felfogni a fiúk?

Figyelt kérdés

Nemrég beszélgettem valakivel itt gyakorin kedves fiúnak tűnt nagyon, ő azon volt egyébként felháborodva, hogy a lányok nem írnak neki vissza. Egyáltalán nem értette, hogy miért, mert szerinte semmi gond nincs vele.


Csodalkoztam is, hogy vajon miért nem, pedig normális értékrendű volt.


Ezen túllépve ismerősök lettünk facen. Egyrészt fenn volt fenn profilképe. Ezen még túl is léptem, de már kezdtem sejteni a dolgot... Hát valami iszonyat aránytalan a teste. Normal test, hosszú nyak, kis fej. Az arcáról ne is beszéljünk...


A fiúk nem látják, hogy hogy néznek ki? Én sem vagyok egy 10/10es lány, de ezért direkt olyanoknál próbálkozom, akik egy súlycsoportban vannak velem és így nem koppanok a végén.


2016. máj. 29. 13:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
2016. máj. 29. 16:35
 22/24 anonim ***** válasza:

"A fiúk nem látják, hogy hogy néznek ki? Én sem vagyok egy 10/10es lány, de ezért direkt olyanoknál próbálkozom, akik egy súlycsoportban vannak velem és így nem koppanok a végén."


Ez nem így megy..... A vonzalom nem az alapján megy,hogy a másik hogy néz ki. Ha egy 10/5-ös embernek egy 10/10-es lány tetszik, akkor mi van? A vonzalmat nem lehet megváltoztatni,hogy "Na most innentől csak a 10/6-os lányokig fogok próbálkozni".


Sok olyan srácot láttam már, hogy vézna volt, mint egy kislány, egérfeje volt és olyan csaj volt mellettük, hogy csak néztem. Szóval nem mindenki ilyen felszínes, mint te.


Nem tudom, ilyen belsővel, mint amilyen valószínűleg neked van, ki állt le. Ha a belső csúnya, akkor sokkal rosszabb.

2016. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Üdv! Mostmár képes vagyok felfogni, hogy nézek ki. Szeretnék tisztázni néhány dolgot. Nem voltam felháborodva azon, hogy a lányok nem írnak vissza nekem, csak nem értettem miért. Azt sosem mondtam, hogy ne lenne velem gond. Nem igaz, hogy nem adnám lejjebb a szintet. De eleinte nem tudtam, hogy a Kérdező milyen súlcsoportba tartozik és azt sem, hogy én milyenbe tartozom. Most már tudom, hogy ez úgy működik, hogy véletlenül se próbálkozzak a saját súlycsoportomon kívül. A kérdezőt nem feltétlenül párkapcsolati ismerkedés miatt vettem fel. Gondoltam ha nem is lesz belőle semmi, legfeljebb beszélgetünk néha. Én fordított nem tiltottam volna le őt. Viszont megértem, hogy a jelenlétem annyira rontotta a facebookjának fényét, hogy egyenesen tiltania kellett.


A kérdezőt nem küdltem el melegebb éghajlatra és nem voltam felháborodva a véleménye miatt sem. Komolyan kíváncsi voltam, hogy milyennek láthat egy nő. Akartam tudni, hogy mi lehet a baj velem, mert már én sem voltam benne biztos. Ezt sikerült megtudnom, úgyhogy köszönöm. Nem fogok a továbbiakban próbálkozni nála, efelől megnyugodhat. Ronda pasiként bocsánatot kérek a Kérdezőtől és mindenki mástól, hogy egy olyan nővel próbáltam beszélgetni, akinél ennyivel rosszabb a kinézetem.


Néhányan úgy beszéltek rólam, mint egy nagyon ronda ember, aki csak a legjobb csajoknál próbálkozik. Ez nem így van, a bomba csajok akkor se érdekelnének amúgy, ha "jól nézhetnék ki". Nem tudtam, hogy pontosan milyen szinthez tartozom és hogy kinél szabad próbálkoznom. De még a kérdező külsejét sem tudtam előre. Jól jönne egy kis segítség, hogy milyen nőknél szabad próbálkoznom, akik a kinézetemhez illenek. Most már tudom, hogy nem a normális értékrend és a kedvesség számítanak, hanem hanem a 10-es skálához tartozó pontszámom, illetve hogy ahhoz mérten próbálkozzak csak.


Köszönöm a sok építő jellegű kritikát, nagyon sokat tanultam belőle!

2016. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Kitartás haver!!
2016. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!