Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak akkor is nézegetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak akkor is nézegetnek más nőket ha szeretik a párjukat?

Figyelt kérdés
Akkor is ha minden rendben van a kapcsolatban? Miért kell ez? Nem elég a másik?
2016. máj. 19. 12:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%

Van az a mondás, hogy amiről nem tudunk, az nem fáj. :-) Nos, ha a barátom megnéz más nőket, nagyon jól csinálja, ezt így is kell.


Viszont meg kell jegyezzem, de csak mert rühellem, ha valaki megmondja, mit csinálok: Nem, én nem nézek meg pasikat, nagyon nem izgat, ha elmegy egy is mellettem. Mondjuk lehet, hogy ez azért is van, mert nem szeretem az embereket, elég antiszoc vagyok, ezáltal nem érdekel, ha bárki elmegy mellettem, csak menjen gyorsabban. Tudom, le leszek pontozva, mert kibírhatatlannak tűnö, nézzétek el nekem, rossz napom van.

2016. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Egyértelmű! Hűséget fogadtunk, de vakságot nem, tartja a közmondás!! Le merném fogadni, hogy a tisztelt párunk is megnéz egy jó pasit, ha netán elmegy mellettünk az utcán :) Ebbe nincs semmi kivetni való! Attól még feltétel nélkül, maximális tisztelettel szeretjük a párunkat! 28/f
2016. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Együtt nèzegetjük a csajokat....
2016. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem minden férfinak lóg kocsányon a szeme, ha elmegy mellettük egy csinos nő... de valóban, az olyanok vannak többen.

Azért a sok "aaaanyira laza vagyok a pasimmal szemben, hogy engem aztán nem zavar, sőt, én is bambulok" - nőt megkérdezném 10 év és 2-3 gyerek után is a dologról...

Ja, mondjuk mindegy... ők gondolom ugyanazok, akik 12-szer elélveznek szex közben, + még ötször az análtól is, amit - nem a pasijuknak való megfelelési vágyból neeeeeem - imádnak.

2016. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Jaj amikor ekkora hatalmas az a bizonyos zöld szemű szörny...

A legtöbben azért nem direktbe bámulnak meg a párjuk mellett egy idegent és ez nem tipikusan férfi szokás kérdező!

De van úgy például nyaraláson ahol kevesebb textil van az embereken,igen is olyannyira gyönyörű egy test,hogy azt egyszerűen nem lehet figyelmen kívül hagyni.

Ne legyünk már álszetek,- te se légy az.


Egyébként ha pont a te pasidat nézném meg kedves - nem kell hogy ,azonnal a torkomnak ugorj ,mert egy újjal sem akarok hozzá érni!

Akinek megnézik, vagy irigylik a párját örüljön neki és ha az én párom néz meg egy csinos feneket,hát azért van a szeme. Ő is néz - engem is néznek.

Hol itt a probléma?

2016. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!