Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak akkor is nézegetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak akkor is nézegetnek más nőket ha szeretik a párjukat?

Figyelt kérdés
Akkor is ha minden rendben van a kapcsolatban? Miért kell ez? Nem elég a másik?
2016. máj. 19. 12:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Igen. De tedd a szívedre a kezed: te nem pillantasz rá egy jó pasira? Ezt ne akard nekem bemagyarázni. Én imádom a barátom minden porcikáját, de ahogy ő is rápillant egy - egy jó csajra, úgy én is egy jó pasira. Ebben nincs semmi extra. Vele vagyok, ő velem van, engem szeret, én pedig őt. Neki az a szerencséje, hogy úgy csinálja, hogy én nem látom és nem is tudom, hogy melyik csajt nézi meg. :D
2016. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem igen, és nincs is ezzel semmi baj.


Nem arról van itt szó, hogy nem elég a másik, ha úgy fogod fel, hogy ez azt jelenti, akkor gond lehet az önbizalmaddal. Ha nem lennél elég, nem lenne veled együtt, de az, hogy szeret, még nem jelenti azt, hogy ki kell nyomnia a szemeit..


Inkább arról van szó, hogy van két jól működő szeme és nem tagadja meg magától a vizuális ingereket, amik jönnek mindenhonnan. Miért is lenne ez baj? Én is szeretem megnézni, ha valami/valaki szép, kellemes vizuális inger, de ahogy jön, úgy el is megy.


Azt meg végképp baromi nagy álszentség lenne állítani, hogy te nem veszel észre egy helyesebb férfit akár az utcán, akár egy filmben, akár a netet böngészve. Látod, megnézed, két perc múlva el is felejted. Kevésbé szereted ettől a párod, másképp nézel rá emiatt? Nem? Na ugye. Miért is olyan nehéz elhinni akkor, hogy fordítva is így van?

2016. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Amig van szemuk addig nezegetni fogjak a noket.
2016. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Igen. És én is megnézek pár férfit. Ebben semmi kivetnivalót nem találok, az ember az ösztönöket nem tudja kiölni magából.
2016. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Hacsak nem vakok, miért ne néznének meg mást is? Te talán lesütött szemmel mászkálsz, és csak a földet nézed?
2016. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

De ne haragudj, te nem nezed meg az ellenkezo nemet magadnak? Sot, en meg az azonost is.


Mi ebben a problema? Arra van a szemunk,hogy lassunk. En is megnezem a nekem tetszo pasikat, es a noket is.

2016. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

4-es vagyok


Még annyit tennék hozzá, hogy irreális elvárásokat ne támasszunk már a másikkal szemben.

2016. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel van szemünk és vizuális lények vagyunk. De attól még az adott barátnőről fantáziálgatunk éjt nappallá téve.
2016. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy megnézik, de ezzel semmi baj nincs.

Miért Kérdező, téged zavar?

Ne zavarjon, ez természetes.Azért van a szeme, hogy nézzen vele.

2016. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Pszt! ***** válasza:
34%

Ezzel nincs semmi probléma :D

Azért van a szemünk, hogy nézzünk :D

Mondjuk mi együtt szoktuk nézni a párommal és kibeszéljük kinek melyik része tetszik a legjobban :D Bár én mell párti vagyok ő meg hátsófél párti. Biztos vagyok benne, hogy Te is megnézed a párod mellett a pasikat.

25/N

2016. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!