Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak akkor is nézegetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak akkor is nézegetnek más nőket ha szeretik a párjukat?

Figyelt kérdés
Akkor is ha minden rendben van a kapcsolatban? Miért kell ez? Nem elég a másik?
2016. máj. 19. 12:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Volt egy exem, aki mint kiderült nem volt éppen a hűség példaképe, hogy szépen fogalmazzak. Miután ezt megtudtam, és szakítottam vele, még ő vágta a fejemhez, hogy én mennyiszer megnéztem a lányokat, de bezzeg ő rá sem nézett más pasikra. Mondtam neki, hogy ja, basszus, te csak lefeküdtél az egyikkel, az mennyivel jobb már. :D

Nyilván van kivétel, de szerintem amelyik kutya ugat, az nem harap.

2016. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen és nem érzem hogy bocsánatot kell kérnem érte.


Ha nem lenne elég a másik, akkor félrelépnék, nem pedig másokat nézegetnék.


26/F

2016. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy "nézeget"? A párom nyilván nem vak és ha esetleg lát egy jó nőt, akkor azt észreveszi. Nem szokta mellettem stírölni, nem szokott utánafordulni, de nyilván észreveszi.

Én sem vagyok vak, én is észreveszem a helyes férfiakat, csupán nem tulajdonítok neki jelentőséget.

Na meg hozzátenném, hogy én inkább a nőket szoktam nézni az utcán, nő létemre.. Hogy milyen a haja, a stílusa, stb. Általában egy-egy ruhadarabot veszek észre rajtuk és ha emellett még tényleg szép is a lány/nő, akkor azt még én szoktam megjegyezni a páromnak, hogy "de jól nézett ki az a nő". Helyesel egyet és beszélgetünk tovább.


Nem látok ebben az egészben semmilyen problémát.

2016. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom igen, és nőként mondom hogy ez nem gond, amíg diszkréten csinálja. Nekem az nem férne bele, hogy másokat BÁMUL mikor velem van, és még emlegeti is nekem, de nézni szíve joga. Attól még engem szeret és velem van, elég béna kapcsolat lenne, ha komoly konkurenciát látnék random csajokban akiket az utcán látunk fél percig :D

(egyébként nem, én nem szoktam stírölni más pasikat.. Nézegetem az embereket, de inkább csak azért mert azzal szórakoztatom magam az utcán, hogy elképzelem melyik szembejövő milyen ember lehet, milyen élete lehet, stb, de én soha nem gondolok arra hogy bárki "jó pasi" lenne. Lehet fura vagyok :D )

22L

2016. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Hát persze kérdező :)


De van itt neked egy jó videó, ami el is mondja a hátterét:

https://www.youtube.com/watch?v=dlZsGpWJmos

2016. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%

Az én párom ha nézi is, akkor úgy, hogy az nekem még soha nem tűnt fel. Engem nagyon zavar. Soha nem nézem meg a pasikat.

Csak és kizárólag, ha baj van a kapcsolattal és már szívesen félrelépnék.

L

2016. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Titusztitusz ***** válasza:
36%
Persze...A legtöbben akkor is "nézegetnek" más nőket, ha szeretik a feleségüket...Hogy miért? Szerintem ez egy sok ezer éves automatikus reflex továbbélése a mai kor férfiainál...Valahogy úgy, mint amikor tele eszzük magunkat mondjuk almával, de ha meglátunk egy körtét,azért AZT IS megkívánjuk...Hiába nem vagyunk már éhesek...Legalábbis az almát illetően már nem...
2016. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem vak, nyilván megnézi a másik nemet. De mondjuk van különbség aközött, aki diszkréten teszi, meg aki kocsányon lógó szemekkel bámul... na, az utóbbi már gáz.
2016. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Persze.


>Nem elég a másik?

De elég, azért nem lépek félre. Viszont hülyeség és amúgy lehetetlen is elvárni bárkitől, hogy soha többet ne vonzódjon senkihez és ne is nézzen, gondoljon másra.


Teljesen természetese és normális, hogy a férfi/nő megnéz másokat, sőt, megkíván másokat. Ezzel tisztában kell lenni és nem kell félni tőle.

2016. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!