Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Tudtok főzni, manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Tudtok főzni, manapság ez mennyire érdekel titeket?

Figyelt kérdés
Nem zavar, ha nem, csak kíváncsiságból kérdezem, hogy az oldalon nagyjából hányan tudnak, szerintem nem probléma ez, nem azt az oldalt képviselem. :)

2016. máj. 17. 11:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

20as azért nem így van

A válaszíró eléggé keni-vágja a főzés, sütés rejtelmeit, párjától meg egy-egy dolgot vár el, nem azt, hogy mindegyikben mester legyen úgy, ahogy ő pl. mester a főzésben.

Amúgy én nem várom el, hogy a párom minderre képes legyen, de hogy ugyanúgy be tudjon segíteni a háztartásba, mint ahogy én besegítek főzéssel, mosással, takarítással, azt igen. És ha nem a főzésben, mosásban, takarításban segít be, akkor legalább a ház körüli munkákhoz értsen.

2016. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
85%

Én sose értettem a főzésen mit kell "tudni". Ott a recept, csinálod ami bele van írva és kész, nem nagy tudomány.

Esetleg úgy lenne értelme a kérdésnek, hogy fejből tud-e valaki elkészíteni valami ételt, nos arra igen, amit gyakrabban csinálok, az már megy fejből.

22L

2016. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Tudok, de nem a kedvenc elfoglaltságom. Sűrűn nem szoktam, mivel mi a munkahelyen eszünk, a fiunk pedig az oviban, este pedig nem eszünk nagyon főtt ételt.
2016. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Én még nem tudok főzni, de amúgy érdekel a dolog. Hamarosan összeköltözöm a vőlegényemmel, akkor meg fogunk tanulni. Eddig nem voltam rákényszerülve, felesleges idő - és pénzkidobás lett volna, mert anyukám úgyis főz, és akkor az a plusz egy adagnyi nem oszt, nem szoroz annyit, mintha én nekiállnék magamnak főzögetni... de amint saját háztartásom lesz, én tartanám cikinek a saját elveim alapján, ha nem tudnék pár fogást legalább elkészíteni.
2016. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
43%
Persze, a férjem elvárja hogy legyen fött kaja, én teljesítem ezt mert látom milyen jóízüen eszi, és meg is köszöni, szerintem ez a normális L25
2016. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Tudok, és olyan szinten érdekel, hogy legyen főtt kaja a hűtőben mivel saját háztartást vezetek.

Nem csak alap dolgokat tudok, gyakorlatilag bármt elkészítek, de inkább a takarítást szeretem.

23N

2016. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Én még csak tanulom, de nagyon hamar belejöttem.

A barátom tény,jobban tud nálam főzni, náluk "megengedték",hogy tevékenykedjen a konyhában.

Nálunk anyám uralja a konyhát, és csak most 20évesen sikerült eljutnom oda,hogy megtudjak csinálni egy bonyolultabb kaját.

Még most is vannak számomra teljesen új dolgok, de nem zárkózom el a főzéstől,sütéstől.

Eddig a barátom lepett meg isteni finom vacsorával, hamarosan én is viszonozni akarom.

Majd ha külön háztartásom lesz, tehát nem anyával fogok élni,akkor fogok teljesen megtanulni főzni.


Addig viszont azt is elkezdem tanulni,mik a legegészségesebb ételek, mik azok,amiket sose fogok megcsinálni,mert annyira egészségtelenek.


-sokféle főzelék(tök,borsó,bab,sóska):D

-paprikás pörkölt

-húsleves(csirke,marha)

-halászlé

-sült húsok

-gyümölcsleves

-sütik

Eddig ezeket volt alkalmam elkészíteni az elmúlt félévben...

2016. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Én nem várom el a páromtól,hogy legyen kertész,autószerelő....

Mert se kertünk, se autónk :D

Ha meg lesz is kertünk, akkor azt is szeretném közösen csinálni vele, mint a főzést. Már ha van időnk. Nekem ezek is közös programoknak számítanak. (kertészkedésre gondoltam)

Ha pedig a takarításban nem fog részt venni, kiverem a balhét. Mert ketten együtt hoztuk össze a koszt, a mosatlant. Ő is ugyanúgy felelős érte:)

2016. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
75%

Tudok főzni,szeretek is. A férjem is.


Olyan férfival szóba sem álltam volna, aki nem tud, és tőlem várja el az ellátást, mint egy óriáscsecsemő.

2016. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem tudok, csak egy-két dolgot, de az nekem pont elég. El vagyok én a "nyúl kaján", ezért valami ultra empatikus pasi való nekem, vagy egy olyan, aki foglalkozik a testépítéssel és nem zavarja, hogy rizsen, zöldségeken és csirkén kívűl mást nem nagyon fog enni, ha rajtam múlik és az én főztömön akar élni.
2016. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!