Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Tudtok főzni, manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Tudtok főzni, manapság ez mennyire érdekel titeket?

Figyelt kérdés
Nem zavar, ha nem, csak kíváncsiságból kérdezem, hogy az oldalon nagyjából hányan tudnak, szerintem nem probléma ez, nem azt az oldalt képviselem. :)

2016. máj. 17. 11:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
11%
Férfiként azt mondom neked, ha férfi vagy tanulj meg, mert ha rajtuk múlik könnyen éhen maradhatsz.
2016. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Tudok és nagyon szeretek is főzni, teljesen kikapcsol. Vannak persze kedvenc, gyakrabban előforduló ételek, de kísérletezni is imádok, minden héten legalább egy-két új receptet kipróbálok. Szeretek jókat enni, ha főzök, akkor a saját ízlésünk szerint alakíthatom és tudom, mi van benne :)


Nem főzök minden nap egyébként, ha túl fáradt vagyok munka után, akkor inkább rendelek valamit vagy eszünk hideget.


27/N

2016. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok egy mesterszakács, szóval vannak ismeretlen, illetve még kipróbálatlan terepek (Horváth Ilona szakácskönyv az egyik jó barátom), de alapvetően tudok. Élhetnék szendvicsen, ha nem tudnék. Inkább időszűkében szoktam lenni hétköznap, mert nem szeretem minden nap ugyanazt enni, így 2-3 napra főzök, vagy cserélünk ebédet a szüleimmel.
2016. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Alapdolgokat tudok, amik nem meritik ki a fozes kategoriat a valasz tehat: nem, nem tudok es az a teny, hogy nem tudok nem erdekel szinten, mert a ferjemet sem zavarja:-)
2016. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén szólva egyáltalán nem tudok főzni. Kimerül a tudásom a spagettinél és a rántottánál. Bár egyébként is vegetáriánus vagyok, úgyhogy annyira nem is fontos. Viszont sütni egész jól tudok, és azt nem is tartom unalmasnak.


Ameddig nincs családom, akit el kellene tartani, addig nem érzem szükségét, hogy jobban megtanuljak.

2016. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy nagyon jól főzök, de azért van pár dolog, amit sikerül kifejezetten finomra csinálnom. Szeretnék még jobban főzni, mert azt fontosnak tartom, hogy a leendő gyerekeim szeressék a főztömet. Nem tartom tehernek a főzést, de azért a hobbimnak sem tartom. A barátom jól főz, néha közösen főzünk (úgy, hogy egyikünk csinálja a köretet a másik pedig a húst mondjuk, mert a közös fűszerezésből vita van :D ).
2016. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
60%
Gyerekkorom óta így voltam nevelve,nálunk ez fontos volt.Szóval igen és a család,barátok szeretik,nekem ennyi elég:)
2016. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%

Kiválóan főzök, bármelyik éttermi szakácsot kenterbe verem. :)

Persze nekem is van, ami újdonság, meg amit még nem főztem, és olyan is, amit nem szeretek ezért nem vagyok hajlandó főzni (pl. pacal).

12 évesen kezdtem, a nagymamám tanított meg az alapokra, aztán magamtól próbáltam ki az újdonságokat.


Sütni is szeretek, tortákat, krémes sütiket, pogácsákat, amihez éppen kedvem van, egyedül az ilyen "hatlapos" meg egyéb időrabló sütik nem tartoznak a kedvenceim közé.


Ezen kívül, mivel falun lakunk, nálam alap, hogy tudok eltenni befőtteket, lekvárt, csalamádét, uborkát, szörpöket, és ha kell, tyúkot vagy nyulat is vágok.



Nagy szívfájdalmam, hogy a férfiak már egyáltalán nem szeretnek ennyire jeleskedni a hagyományos értékek őrzésében, pl. fogadjunk, hogy te se tudsz disznót vágni meg hurkát tölteni. :P

Sőt a többség nem tud fát metszeni, gyümölcsfát oltani, nem képesek két csődarabot összehegeszteni, bevakolni egy falat, kicserélni a törött ablakot, faházat építeni a kölköknek, kicserélni két cserepet, vagy átnézni az autót, mi a fa..om romlott el benne.


De azt, hogy terülj-terülj asztalkám legyen minden nap, azt elvárják...

2016. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Főzni nem, de szerintem azért, mert nincs kinek. Magamnak összedobok egy sajtos tésztát , rizst hússal bármikor, de nekem ennél többre nincs igényem. Ha lenne egy párom aki megmondaná hogy ma xy-t szeretne enni mert megkívánta, akkor megpróbálnám megcsinálni neki, esetleg csinálhatnánk együtt. :)
2016. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Tudok, el is készítem, csak ne nekem keljen kitalálni mit főzzek
2016. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!