Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Anyósjelölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Anyósjelölt probléma

Figyelt kérdés
Na szóval az volt, hogy barátoméknál voltam, tegnap mentem. Ma volt egy nagy családi összejövetel. Anyós főzött. Már reggel 5kor elkezdte klopfolni a húst, fel is keltem rá, mondom szegényke, majd megkérdezem segítsek-e. Aztán 7 körül kimentem, láttam hogy ott van vagy 2-3 kiló kiklopfolt hús, anyósjelölt elment valahova. Na mondom segítek neki, bepanírozom. Másfél órámba telt, bepaníroztam, és miután végeztem fél óra múlva megjött anyósjelölt. Erre látom, hogy kezd vörösödni a feje, elkezdi nekem: köszi cseszd meg. Ezeket csirkemell tekercsnek akartam megcsinálni. Nagy segítség vagy... Aztán fogta magát és egy órán át mosogatta a húsokat,a nap további részében hozzám se szólt. Ekkora gondot csináltam azzal hogy segíteni szerettem volna? 21/L
2016. máj. 16. 19:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem fizesd ki a panír árát - nem akkora összeg - viszont a kapcsolatod anyósjelölttel többet ér. A helyedben bocsánatot kérnék, elmondanám, hogy segíteni akartam, és kész. Ha ezek után is haragudna, akkor már nem tudsz mit tenni.

Viszont kérdés nélkül tényleg ne csinálj ilyet máskor. Nagy családi összejövetelre készült, ilyenkor alapból csomó mindenre kell figyelnie, be van osztva az ideje, nem számolt rá hogy +1 óra munka a nyakába szakad. Értem, hogy nem volt szép a reakciója, de ebben a szituációban szerintem érthető.

2016. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ALAP, hogy nem kontárkodunk más munkájába a megkérdezése nélkül!

Ezt mégis hogy gondoltad?


Megértem anyósjelöltet, a reakcióját is, mert én is kiakadtam volna. Plusz, ha ezt gluténérzékeny személyeknél játszod el, akkor az ÖSSZES hús is mehetett volna a szemétbe, mert ők lemosás után SEM ehetik meg.


Értem a segítő szándékot, de könyörgöm, NEM állunk csak úgy neki semminek - idegen házban meg pláne nem -, a szakács", stb. megkérdezése nélkül.

2016. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?

Ha legközelebb mész hozzájuk, vigyél ajándékba egy doboz tojást, lisztet, panírt. És kérj bocsánatot.

Majd elfelejtődik a dolog, de jó lecke volt, hogy kérdés nélkül nem mászunk bele más munkájába.

2016. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nahát, tényleg nem lett ízletes a bepanírozott, lemosott, eláztatott csirkehús?! Nahát, ki hinné.... Mondjuk volt rajta valami fűszerkeverék, gondosan bedörzsölve, és épp várta, hogy átjárja, aztán kisüti, de lemosásnál mind ment a kukába.

És a tojás, a liszt és panírmorzsa is ment a kukába, amit tényleg te tettél tönkre. Örülj, hogy a húst nem fizetteti ki veled.

Mellesleg ezt akár önként is felajánlhattad volna.


Más ilyen helyzetben jobban kikel magából, amit pl. tőlem kaptál volna, azt nem teszed zsebre.

Nem szólt hozzád... oda ne rohanjak. Örülj hogy maradhattál és ehettél a kajából.


Egyelőre az van, hogy te voltál nála vendégségben, te ba.sztad el az ő munkáját, miattad égett a vendégek előtt az elázott hússal, és még szórakoztasson is, amíg náluk lebzselsz?!

Esetleg nem véletlen kelt öt előtt, és nem ért rá veled bájcsevegni, egy óra plusz munka után elég nagy csúszásban lehetett.


(Ilyenkor úgy örülök hogy lányom van, és fiúkat fog hazahozni. :D )

2016. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azért egy rohadt kaja miatt nem kéne így bepipulni. Nem a házát tettem tönkre...
2016. máj. 17. 11:54
 16/17 anonim ***** válasza:
Majd az elso +10 fős ebeded utan teljes mertekben meg fogod erteni a reakciojat, addig meg szepen fizesd meg a kart, amit okoztal neki, mert igy illik.
2016. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nehogy már még neked álljon feljebb! Az idejét vetted el, 5 óta fent volt, biztos fáradt volt már, és nem számolta bele hogy az idióta "menye" tönkretesz mindent, és édeskevés hogy "csak segíteni akartam". Ha segíteni akartál, miért nem mentél oda már 5-kor, mikor hallottad, hogy klopfol, és kérdezted meg, mit segíthetsz? Megtudtad volna, hogy mi a menü terv, és akár még jó pontot is értél volna el nála, ha leveszel a válláról némi plussz terhet. Ebben az esetben, ha nem akarsz segíteni, még akkor is jobban járt volna anyósod.
2016. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!