Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Anyósjelölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Anyósjelölt probléma

Figyelt kérdés
Na szóval az volt, hogy barátoméknál voltam, tegnap mentem. Ma volt egy nagy családi összejövetel. Anyós főzött. Már reggel 5kor elkezdte klopfolni a húst, fel is keltem rá, mondom szegényke, majd megkérdezem segítsek-e. Aztán 7 körül kimentem, láttam hogy ott van vagy 2-3 kiló kiklopfolt hús, anyósjelölt elment valahova. Na mondom segítek neki, bepanírozom. Másfél órámba telt, bepaníroztam, és miután végeztem fél óra múlva megjött anyósjelölt. Erre látom, hogy kezd vörösödni a feje, elkezdi nekem: köszi cseszd meg. Ezeket csirkemell tekercsnek akartam megcsinálni. Nagy segítség vagy... Aztán fogta magát és egy órán át mosogatta a húsokat,a nap további részében hozzám se szólt. Ekkora gondot csináltam azzal hogy segíteni szerettem volna? 21/L
2016. máj. 16. 19:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Hat, azert ne haragudj eleg nagy butasag meg illetlenseg kerdezes nelkul belekontarkodni valakinek a foztjebe raadasul ugy hogy azt sem tudtam mit akar fozni az illeto.
2016. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Sztem nem. Nagyon bunkó hozzá állás volt,hogy azt mondta amit mondott. Csak segíteni akartál. Rántott húsnak is elmentek volna a részemről. Bár ha fontos családi össze jövetel volt, akkor gondolom villogni akart a csirkemell tekercsekkel. Azért mondjuk megvárhattad volna és megkérdezhetted volna, hogy mit akar belőlük. De akkor sem mostam volna le a húsról a panírt. :) Na meg nem utolsó sorban ne nyilvánuljon már így meg. Gondolom bocsánatot kértél és mondtad, hogy csak segíteni akartál. Mást nem nagyon tudsz tenni. Max legközelebb ne nyúlj semmihez.
2016. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

De még mekkorát! Gondolom anyós jelölt nem kalkulálta be ezt a plusz egy órát, jönnek a vendégek, a hús ízre is xar lesz, meg kész sincs időben.

Cink ha te ezt nem látod át.


Szerintem elástad magad egy életre.

2016. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

2-nek.

Nálunk van tojás allergiás, lisztérzékeny és cukorbeteg. Szerinted esznek rántott húst!?

Hát nem!


Pl. 10-15 főre főzve elég kisakkozni, a t csinálj, amit mindenki ehet.

2016. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy jót akartál, de másnak a dolgába megkérdezés nélkül nem nyúlunk bele... A párom nem nyúl bele a dolgaimba anélkül, hogy megkérdezné, miben és hogyan segítsen és én sem az övébe! Nemhogy egy kvázi idegen házba.

Bunkóság tőle is így reagálni, bár lehet, én is ezt tettsm volna, ha valaki tönkreteszi a tervemet... Kérj bocsánatot, mondd el, hogy csak segíteni akartál... De az idős nénit sem csak megragadod, és viszed át az úton segítségként, mert lehet, nem arra akart menni.

Szóval értem a jóindulatot, én biztos, hogy beszéltem volna veled, és nem játszom egész nap a sértődöttet, de teljesen megértem őt is.

2016. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nincs itt semmi érzékenység, anyós meg máskor is rántott húst csinált azért kezdtem el. Nem is lett finom a tekercs, jobban járt volna úgy. Most meg mondta párom, hogy az anyja üzeni nekem hogy tartozok 15 tojás, fél kiló liszt meg fél kiló zsemlemorzsa árával. Nagyon kész vagyok, eddig jóban voltunk.
2016. máj. 16. 20:16
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

tudod ez nálunk úgy működött, h barátnőm szólt mi lesz az ebéd. Ezzel elkerültünk minden problémát. Vagy én mondtam. Vagy ha egyik se akk megkérdeztük egymástól :)


de h kifizettetni veled....nemár.... :s


25/F

2016. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 ~OnLány~ ***** válasza:
40%

Na jó, tényleg nem kellett volna bántanod, mert nem tudhattad mit szeretne készíteni.


De hogy a barátoddal üzeni meg, hogy mivel tartozol?!

Na azért én szólnék egy-két szót.

Ez is gáz az anyóstól, oké, véletlen volt, amit csináltál, csak jót akartál, elég, hogy most napokig haragudni fog úgyis.

Viszont gratulálok a barátodnak is, hogy melléd állt.

Azért velem ilyet nem tenne a párom, ez elég megalázó.

Nem elég, hogy összevesztél az egyik legfontosabb személlyel az életében, még ki sem áll melletted, vagy akár ki is békíthetne titeket.

2016. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

megkérdezés nélkül tuti nem csináltam volna ezt. anyós se normális de te se.

20N

2016. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mindketten hibaztatok,1:1
2016. máj. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!