Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez igazi szerelem? Soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igazi szerelem? Soha nem éreztem még ehhez foghatót.

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki eggyidős velem, én is bejövök neki és ő is nekem. Minden nap flörtölget de nem mer hozzám szólni :S Én meg mikor a közelembe van, elkezd a szívem nagyon dobogni, nagyon melegem lesz, aztán kb. 2 perc múlva teljes nyugodtság fog el...olyan nyugodtan és biztonságban érzem magam, ha közel van hozzám.

Ezt már mondhatjuk szerelemnek? (igazából én többet szeretnék de a srác elég félénk)


2010. ápr. 9. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez szerelem :)
2010. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony az :)

Kérdezd meg a srácot, hogy szeretne-e többet.

Sok sikert :)

2010. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, akkor mesélek is már, ha már itt vagyok :D Velem eddig ilyen egyszer történt meg, mármint hogy ennyire erős érzések fűztek valakihez. Persze aztán nem lett semmi szinte a dologból, de azóta sem éreztem ehhez foghatót és sosem tudtam teljesen kiverni a fejemből az illetőt. Voltam én azóta szerelmes, de így soha. Szóval ne szalaszd el :):)
2010. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is, úgy gondolom, hogy az. :)


Bátorítsd a srácot, hogy "erőre kapjon"!:D Magyarán nyugodtan kezdeményezz, attól még, hogy kezdeményezd kell, nem biztos, hogy udvarolnod is kell majd.:)

2010. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
16 :)
2010. ápr. 9. 14:44
 7/12 anonim ***** válasza:

igenigen az.. (:

én is hasonló helyzetben vagyok.. ^^


szerintem valahogy bátorítanod kéne..

vagy nem szoktatok beszélni?

2010. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is szerelem:)


Kezdeményezz te,ha bejössz neki,de félénk ez a legjobb megoldás:)

Mondjuk ha látod mosolyogj rá,menj oda hozzá köszönj neki,kérdezd meg,hogy hogy van,milyen napja van...A többi már jön magától. + szerintem ha látja,hogy odamész hozzá,talán felbátorodik ő is,hogy "igen,tényleg tetszem neki" és akkor már nem lesz olyan félénk.

Sok sikert!

15/L

2010. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem most írtam már ki ezt a kérdést de azóta is így van =( muindig ott van a közelemben amikor csak teheti, de hozzám sem mer szólni:( haveri körben pedig teszi a fejét...

=( én meg várhatok rá a végtelenségig.:S

2011. ápr. 19. 15:06
 10/12 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy talán nem is éri meg várnod rá....vagy mérnem szólsz hozzá te?:D
2011. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!