Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a hosszú hajú srácokról? Tetszenek?

Figyelt kérdés

Szexinek tartjátok? Vagy b*zisnak? Vagy valahol a kettő között?



Mert nekem nincs elég önbizalmam, ezért hogy jobban nézzek ki, elkezdtem növeszteni...

mert pl. gyúrni nem akarok... :$


16f


2010. ápr. 8. 19:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

A hosszú haj a fétisem... persze csak ha ÁPOLT!!!


17/l

2010. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Én a félhosszút szeretem, vasalva, tudom fura vagyok, de nem érdekel.
2010. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be egyáltalán... gyűrűk ura- aragorn, csak az övé tetszett eddig, általában a pasik elhanyagolják a hosszú hajat, aztán csak egy zsíros cupák lesz a feje helyén... ha meg ápolod...akkor sem :)
2010. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Mert Aragornnak a GYU-ban nem egy zsíros-mocskos cupák volt a fején? :/
2010. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

20:00, 20:01


XD

2010. ápr. 8. 20:07
 26/31 anonim ***** válasza:
Ha valakinek hosszú haja van máris felfigyeltem rá! xD És ha nem bűnronda, akkor már meg is tetszett! És ezt mind a hosszú haj teszi bizony...
2010. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Nagyon bejönnek :D Persze ha megszeretek valakit, nem ez alapján választok.

A hosszú haj legyen ápolt, álljon jól, és ne legyen b.zis (vasalt, szembefésült)

2010. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Érdekes ez az egész. NEm igen reprezentatív amit ide írnak szerintem. Nekem ápolt, hátközépig érő, fénylő egyenes hajam, ami még dús is, az a nagyon néhány lány akinek bejön, ők majd' meghalnak érte, de ha szétnézek valami partihelyen akkor kb csak levegőnek néznek. NEm ez a divat, szal lehet szívni. Egyébként simán lehet sportolni vele, már vagy 8 éve hosszú a hajam, de max az elején volt egy kicsit zavaró, de ha már összefogható, akkor nincs gáz.


YF-23

2010. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
nekem hosszú waxolom azért mindíg úgy néz ki mint ha zsíros lenne de nekem a zsíros haj ál jól:D
2010. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen hosszú. Kb vállig érőért megőrülök. Szerintem nagyon szexis ha ápolt. Nagyon bejön az is, ha valakinek fazonra vágott haja van (úgy értem, hogy nem csak lóg bele a nagyvilágba).
2010. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!