Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a hosszú hajú srácokról? Tetszenek?

Figyelt kérdés

Szexinek tartjátok? Vagy b*zisnak? Vagy valahol a kettő között?



Mert nekem nincs elég önbizalmam, ezért hogy jobban nézzek ki, elkezdtem növeszteni...

mert pl. gyúrni nem akarok... :$


16f


2010. ápr. 8. 19:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

nekem nem iön be bocsi, egy srácnak ne legyen hosszú haja, max a válláig, de annál ne tovább

13/L

2010. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
én nagyon leszrom hogy mások mit gondolnak :) a lányok azt mondják h hosszú haj jobban áll nekem, szerintem az meg úgy ősemberes ahogy van. a haverjaim szerint meg ne növesszem, mert a rövid 1-2 centis (néha felzselézett) haj sokkal jobban áll - szerintem is. Meg a sportolásban se zavar, hogy folyton összevissza kell simítgatni a hajam minden ugrásnál...
2010. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
nehari de én eltaszitónak és undoritónak találom
2010. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

19:29


Áh, szóval az jobb, ha úgy nézel ki, mint egy majom. Ehheh.

2010. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

szó se lehet arról, hogy emo-s legyen vagy bármi ilyen divatsz@r... csak nő és kész! :D

apámnak is hosszú haja volt... a seggéig ért... meg körszakáll mellé, plusz farmerdzseki, motoros szemüveg meg motor... de vagány volt! :D

BORN TO BE WIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIILD


annyira sz@r hogy már nem él :'(

2010. ápr. 8. 19:30
 16/31 anonim ***** válasza:
A hosszú haj a legférfiasabb dolog a világon. Ha jó a hajad, tehát nem zsírosodik könnyen, meg erős szálú... :)
2010. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

19:29 (első): miért, szerinted nekem is mások mondták hogy növesszem? nagyon nem :D

engem a sportolásban nem zavarna...nem sportolok XD

2010. ápr. 8. 19:32
 18/31 anonim ***** válasza:

Nagyon szexi, de csak ha jól áll. Kicsimnek is az van, neki fenékig ért, most kicsit vágott belőle, hátközépig ér így is.

Imádom, mikor a combom cirógatja miközben... Wáh... O.o

2010. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

váll.alatti.haj=undórító

váll.fölötti=szexi.fölleg.ha.be.van.besülve.vagy.olyan.afc.tomisan.....

Rövidhaj=nem.jönn.be

2010. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
nekem tetszik.... de csak azokon a pasikon akik ezzel a hajjal is férfiasak tudnak maradni, nem úgy mint ahogy az előttem író írta afc tomit..... azt az embert nem sorolnám a férfi kategóriába xD
2010. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!