Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan lehet kiengeszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan lehet kiengesztelni titeket a legeredményesebben?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy, ha őszintén bocsánatot kérsz és a virág mellé az mindig nyerő ötlet :)
2016. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csokifudzsi-val
2016. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy minimum másfél órás hátmasszázzsal. :-)
2016. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kettő megoldható, de a csokifudzsit kihagyom inkább, lehet jobban járok. Hát komolyan mondom hazamegyek. xD
2016. ápr. 25. 23:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyeee, én utálom a virágokat, semmire sem jók :D Nem is érdekelnek.


Szerintem ez személyfüggő egyébként, meg persze mérlegelni kell, hogy mekkora a vétked.


Nyugodtan oda mehetsz a kedvesedhez, hogy szeretnéd jóvá tenni, és szeretnéd megbeszélni vele. A kommunikáció a legjobb formája a gondok megoldására. Merem ajánlani :P

2016. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocsánatkérés...kis kedveskedés, utána hosszú kényeztetés... ;)
2016. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából az #5-ösnél a pont. Meglepően könnyen kimagyaráztam ezt az egyébként könnyen kimagyarázható helyzetet... :D
2016. ápr. 25. 23:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen. Kommunikálni jó, érteeeeeeeem?


- Meki bácsi.

2016. ápr. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ééééértjük Meki bácsi. Ééééérttteeeem? Okkkééésss?
2016. ápr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Igazából az #5-ösnél a pont. Meglepően könnyen kimagyaráztam ezt az egyébként könnyen kimagyarázható helyzetet... :D



JAAAJ, Meki bácsi elvette a figyelmemet :D Értem? Pedig én vagyok az ötös. Örülök, hogy bejött a kommunikációs tréning :) Én ámbár nő vagyok ( nővel az oldalamon :) ) , de nálunk úgy működik, hogyha összeveszünk, akkor mindenki kap időt arra, hogy kimorogja magát, lenyugodjon, és tiszta fejjel végig gondolja a helyzetet. Ha délután összeveszünk, akkor este már leülünk beszélni. Az elején kissé nyögve - nyelősen ment, de sikerült hála istennek ezeket a beszélgetéseket megtölteni szeretettel, tisztelettel, figyelemmel, és egy kis humorral. NINCS olyan, hogy nem beszélünk meg valamit. Ez az egy, ami kötelezővé tettünk a kapcsolatunkban. :) Udvarlás, puszi, programozás, otthoni mozi szigorúan csak akkor, ha túl vagyunk a nehezén. Függetlenül attól, hogy melyikünk volt a "ludas", kedveskedünk egymásnak, mert megérdemeli mindkettőnk. Ez olyan kis levezető, nyugtató. :)


Én merem ajánlani mindenkinek ezt a módszert :P :) Én mindig igyekszem olyan kapcsolatokat kialakítani, ahol az ember nem veszi rossz néven, ha szól a másik, hogy az apróbb dolgokra is figyeljen. A kommunikáció egy csodálatos dolog, csak meg kell tanulni :) Érttteeeemmm?

2016. ápr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!