Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturálban melyiktől lehet a...

Naturálban melyiktől lehet a legeredményesebben fejlődni?

Figyelt kérdés
1 éven át osztott edzéstervet csináltam,minden izomcsoportot egyszer edzettem meg,fejlődök is vele,érzem, de mostanába egyre több helyen olvastam hogy naturalba érdemesebb hetente többször megedzeni az izmot,és inkább a-b napot csinálni. Nem lesz így kevés a gyakorlat az izomcsoportokra?Mert akárhogy is nézem max 2-3 gyakorlat megy még a hátra is. És a másik hogy én eddig úgy tudtam hogy a teljes regenerálódás 5-8 nap minimum,akkor ebből nem lesz túledzés?
2016. márc. 11. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell ennyi idő regenerációra ha szanaszét szaggatod minden edzésed az izmaid, a teljes testedzés pont nem erről sól, teljesen más az edzés technika. Csak, hogy világos legyen naturálban ha csak a 3 nagy alaogyakorlatot végeznéd (fekvenyomás,felhúzás,guggolás), minden esetben jobban fejlődnél, mintha az alapgyakorlatokat teljesen mellőzve, a világ összes izolációs gyakorlatát nyomnád. Persze, hasznosak a kiegészítő gyakorlatok is de fontos, hogy lásd a prioritást. Ez az oka annak, ha azt hallod, hogy a heti többszöri edzés izomcsoportra, teljes testedzéssel hatékonyabb naturálban, mert ott minden esetben az alapgyakorlatokon van a fő hangsúly.
2016. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3 gyakorlat miért nem elég hátra? Heti kétszer mondjuk. Egyébként is lehet A1 meg A2 napot tartani és beiktatni egy egyízületes gyakorlatot vagy felváltva végezni 2 gyakorlatot.

Conventional Deadlift, Yates's Row meg szűk húzódzkodás/szűk lehúzás mióta nem elég?

2016. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!