Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lepjem meg a pasimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjem meg a pasimat?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve járunk a párommal és szeretném a 3. "évfordulónkra" meglepni valamivel:)

Arra gondoltam, hogy veszek egy pár nagyon szexi ruhadarabot, amiben meglephetem majd.

Ti férfiak milyennek örülnétek a legjobban egy lányon, amitől tényleg nagyon ellenállhatatlan lesz?:)

Előre is köszi a válaszokat!:))

20/L


2016. ápr. 23. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Vegyél egy terhességi tesztet, húzz rá filccel 2 csíkot, és várd kétségbeesett arccal az ajtóban, mikor jön haza.


Hidd el, ezerszer meglepőbb lesz, mint a szexi ruhadarabok

2016. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Bőrszerkó,korbács,bilincs
2016. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet általánosítani, hiszen minden férfinek egyéni preferenciái vannak. Az a legjobb, ha van valami személyes a meglepetésedben, amivel a párodra szabod a dolgot. Az én párom pl. a legjobban a fekete színű fehérneműket szereti, tehát tuti fekete szettet vennék, ha ilyen szexi ruhadarabban kellene gondolkodnom. De ő mondjuk örülne akár egy saját készítésű szexuális tartalmú páros társasjátéknak is, vagy egy szexi masszázsnak.
2016. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valami olyat vegyél amit nem fogsz sajnálni ha elszakad vagy olyat amit nagyon egyszerûen le lehet venni.

Esetleg nyomhatsz neki egy sztriptízt az enyém odavolt érte. Fekete csipkés harisnyakötõvel, és hozzáillõ alsónemûvel nyerhetsz ;)

2016. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 en pl nem szeretem a sztriptizt ss nem vagyok bzi

Kerdezo ez a baratodtol fugg. Mindenkit mas izgat. Engem pl a terdzokni

2016. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a legjobb ,ha nincs semmi ruha a lányon ,meglepinek vigyél még egy csinos barátnőt és nyomtok gengbenget.
2016. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!