Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a pasimat?

Figyelt kérdés

A pasimmal fél éve vagyunk együtt és meg szeretném valamivel lepni őt.Valami olyasmi ajándékot szeretnék neki adni ami mindig emlékezteti majd rám ,ami mindig vele van és ha rá néz rögtön én jussak az eszébe ugyan akkor tetszen is neki és ne tartsa cikinek!

Sok ötleten gondolkodtam már,de valahogy egyiket sem találom túl jónak :S

Gondolkodtam már egy kulcstartón ami a kocsija emblémáját tartalmazza és egy másik fémből készült részt amire pl szöveget lehet gravíroztatni .Ezt elég jónak találom csakhogy felmerül bennem a kérdés: mégis mit gravíroztassak bele? Keresgéltem rövid szerelmes idézeteket de egyik sem nyerte el túlzottan érdeklődésemet.Az meg nem kevés hogy szeretlek ? :S Vagy sok szeretettel ....(és a nevem) ?

Lécciiii segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Előre is köszi (L)


2009. okt. 4. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak magammal lepném meg :D

...ezalatt értam,h sexi fehérneműben várod,átkötve magad egy selyemszalaggal!Biztosan lázba hozza és emlegetni fogja :)

2009. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom ha szereti az ékszereket (karkötő, nyaklánc vagy bármi amit szívesen hord) akkor lepd meg őt eggyel. Azt tuti használni fogja, és emlékeztetni fogod ,,magadra"! :)
2009. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Je előző vagyok ez a gravíroztatós nem jó ötlet szerintem mert nem tud egyedi lenni azzal hogy ,,szeretlek" vagy ,,sok szeretettel" a szerelmes szöveg pedig nyálas egy pasinak ajándékra... úgyhogy ékszer!:)
2009. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet a gravírozás, és a szeretlek szó sztem az ami ugyan rövid, de elég sokat elárul. :) Én biztos ezt gravíroztatnám. Az, hogy ki mit tart cikinek... hát ez olyan dolog, hogy az én barátom, pl semmit sem tart cikinek amit tőlem kap. Nyilván nem mutogatja a haverjainak, de ki van téve az ágya fölé minden amit tőlem kapott. Amúgy én csináltattam már neki egyedi pólót, szív alakú párnát, amit befújtam a parfümömmel, fotómontázst a legjobb képeinkből, sőt karkötőt is, de persze ilyen férfiasat. :)
2009. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
látszik hogy csajok adnak itt tanácsot.. :) De az a gond, hogy nem minden pasi rajong úgy az ékszerekért mint ti. Szerintem fők a közös élmények, lepd meg valami extrém sportal esetleg, tandem, bungee jumping, vagy hasonló, erre biztosan jobban fog emlékezni mint egy kulcstartóra!
2009. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!