Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzésünkön milyen ajándékk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzésünkön milyen ajándékkal lepjem meg a pasimat?

Figyelt kérdés
Árban max. 30 ezerig mehetek el, egy szerelmes fickó, nekem a legjobb pasi a világon, 28 éves és nagyon szeretjük egymást. Hobby: foci. Emlékezetes, komoly ajándékkal szeretném meglepni. Segítsetek, légyszi kitalálni. Köszönöm.
2011. ápr. 27. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
A focilabda minden nyolcszögére nyomtass egy-egy fotót magadról, főleg olyanokat, amelyek csak neki készültek. Tuti vitrinbe rakja és oltárként fog funkcionálni :)
2011. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mondasz hülyeséget, ez tényleg igazi "szentély" lenne neki, de nem tudom, ezt hogyan tudnám kivitelezni. :) Azért köszönöm a tippet! :) Szép estét neked!
2011. ápr. 27. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Eljegyzésünkön milyen ajándékkal lepjem meg a pasimat?

Talán szólitsd párodnak vagy kedvesednek,úgy nem tetszik hogy egyesek több éves kapcsolatban is pasijuknak hivják a párjukat.

2011. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az a szokás,hogy kap egy szép pecsétgyűrűt

,benne a monogramjával.

2011. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő a szerelmem, a párom, a mindenem... Mindenféle jelzőt, nevet kapott már, állandóan becézem. :) Már bocsi, de ide muszáj voltam kiírni ez a csúnya szót, hogy "pasim", hogy egyértelmű legyen: nő keres ajándékot FÉRFINEK. Ha a szerelmemnek vagy kedvemnek keresném, valaki úgyis megkérdezné, hogy fiú vagy lány vagyok-e? Ezt akartam elkerülni. Szóval a szerelmemnek keresem, aki FÉRFI.
2011. ápr. 27. 21:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajna a pecsétgyűrűt nem szereti, azt kérte, azt ne vegyek neki. :(
2011. ápr. 27. 21:40
 7/10 anonim ***** válasza:
bocsi csak a pasi megnevezést a tinik kapcsolatokhoz kapcsolom valamiért.
2011. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Óóóó semmi gond, csak így akartam egyértelművé tenni a kérdésem. :) Esetleg nincs valami tipped?
2011. ápr. 27. 21:49
 9/10 anonim válasza:

talán ha valahonnan tudsz szerezni egy focista autogrammját! ha lehetséges a férjed kedvenc játékosát! :)

éljetek boldogan. =)

2011. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ez már lefutott ügy, túl vagyunk rajta! :) de köszönöm az ötletet, nem rossz! :)
2011. máj. 23. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!