Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyetemista/diplomás pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemista/diplomás pasik miért ilyen nagyképűek?

Figyelt kérdés

Persze ez általánosítás,nyilván mind olyan.Egyetemista lány vagyok,nagyon értelmesnek tartanak a környezetemben,több nyelven is beszélek stb.De ennek ellenére eddig sosem jöttem össze egyetemista pasival.Hogy miért?Mert már az első randin kiidegelnek az okoskodó stílusukkal(holott én is egyetemre járok),sznobok,beképzeltek...


Ti is ezt tapasztaljátok? :D

20L



2016. ápr. 1. 11:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is szerintem h milyen szakon tanul és mennyit dolgozott az életében. Beképzeltnek talán nem mondanám őket de elvárják h őket ne hasonlitsák másokhoz, ilyen pl mérnök, informatikus, manager aki apuci, anyuci tejelt pénzzel és akár mekkora bajban lesz v valamit el akar érni anyagilag is az életben a szülők mindig ott lesznek, kisegítik a lakásvásárlásban stb. Kivétel van nagy ritkán az olyanok akiknek az a hobbijuk amit tanulnak v akik az egyetem évei alatt is dolgozniuk kell. Ők nem szelfiznek a drága teleojukkal v h most milyen uj szörmebundás szőnyegük van a lakásukban amit anyu vett v hogy a heten megint fodrászhoz ment.

De egy német szakon v bölcsésznek nem lesz akkora arca.


Ezt tapasztalataim szerint írtam.

2016. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Barátom gazdasági szakon végzett, én műszakin (ez azért "vicces", mert én vagyok a nő). Volt,hogy megfeledkezik magáról a barátom és okoskodott. Akkor eltorzított(kényeskedő) hangon elmondtam amit ő. Gyorsan észrevette magát. 😊
2016. ápr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*megfeledkezett
2016. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tapasztalom olyan durván ezt, pedig 2 egyetemre járok.. szerintem nem az egyetem miatt van ez hanem sokan vannak akik arrogáns, okoskodó személyiségűek.


amúgy meg ha az ember helyt áll egy nehéz szakon, az természetes hogy ad némi büszkeséget.

2016. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!