Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kapcsolja sok ember ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapcsolja sok ember ezt a két dolgot?

Figyelt kérdés
Izmos,kigyurt és bunko.
2016. márc. 30. 00:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolso. Igazad van,ezekre gondoltam csak nem volt teljes a megfogalmazás.
2016. márc. 30. 10:39
 12/13 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Igazából sztem azért, mert van egypár olyen ember, és azok vannak leginkább az előtérben, mert harsányak. Olyan közegből, ahol sokan nagyon nagy hangsúlyt fektetnek a testükre és a külcsínre, óhatatlanul előkerül pár felszínes, beképzelt bunkó. És azt látom, hogy ezt a komplexusos férfiak, akiknek nem sikerült nőt szerezniük, erre még rá is tesznek egy lapáttal, mert így meg tudják ideologizálni, hogy miért a nők hibája egyes-egyedül, hogy nekik nem sikerült nőt szerezniük. Mert a nőknek csak a külcsín a fontos és a bunkók kellenek. Van olyna nő, akinél ez igaz, de ott inkább azzal van a baj, hogy miért arra ácsingózik, mert a legtöbb esetben tényleg nem egymást keresik. Egy nő, aki ad magára, sportol-fitneszeszik, feszes teste van, nyilván olyan embert keres maga mellé, aki nemcsak kívülről látott konditermet, pl. (mondom ezt túlsúlyos nőként :D). Vagy ha amúgy is egy felszínesebb csaj, akkor az azért látszik...
2016. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Van egy testépítő barátom, nála ez egy életforma. Udvarias, csendes, intelligens, kedves.
2016. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!