Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen pofátlaul szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen pofátlaul szemét némelyik ember?

Figyelt kérdés
Többször hallottam már vissza sok embertől,hogy az adott fiúnak,lánynak elmondták,hogy bejön nekik azok meg csak lehülyézték és kinevették őket..Nem szégyenlik magukat? Hogy lehet egy ember ekkora b*nkó?
2016. márc. 28. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Miért ennyire okos némelyik ember ?

Miért ennyire buta némelyik ember ?

Miért ennyire kedves némelyik ember ?


Hasonlóan nehéz kérdések...

Ha kideríted a valós okát majd szólj.

2016. márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Valszeg igaz, hogy minden generációnak szüksége van egy nagy közös tragédiára ahhoz, hogy normális és alázatos lehessen. A legtöbb ember elqrvul, ignoráns és bunkó lesz, ha csak sodródik a jólétben. Nem véletlen, hogy a tragédiákat át nem élő generációkban nő meg az öngyilkosok száma. Akik tudják, hogy milyen lehet félni a haláltól, azok félnek is a haláltól és megbecsülik az életet.

Valszeg nem arra vagyunk kitalálva, hogy ilyen jólétben éljünk, mert egyszerűen dekadensekké változunk.

2016. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, mert emberből vannak?
2016. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

#2


Sajnos igazad is van. Itt pedig 71 éve nem volt ilyen tragédia. 40 év cuclizmus, utána pedig - hát azt is ismerjük.


Nekem nagyapám 77 éves, de neki is csak gyerekkori emlékei vannak erről - nagyanyám 79 ő már jobban emlékszik. Egyedül a másik nagyapám aki rendesen átélte ezt a maga 85 évével. De az ő korosztályuk lassan kihal. Így is kinevetik őket "haha miért gyűjtögettek össze minden szemetet?" Nagyanyám meg őrültnek tartják amiért mindig van neki otthon 1-1 raklap étolaj, cukor, liszt és 2 hűtőládányi hús. Jah, csak ő még emlékszik az éhezésre a háborúból amikor a vacsora 2 marék szotyi volt. (öregapám nem emlékszik ilyenre, mert náluk kaja mindig volt, ha más nem is - eléggé a "a hasunk legyen tele akkor baj nem lehet" felfogása volt dédapámnak. Bár ő a poharat is szerette tele tartani, de nem ment az élelmiszer-ellátás hatására.

2016. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Pofára kell őket is ejteni és magukba szállnak. Mellesleg egy fiú nem fog kirohogni egy lányt azért mert épp neki nem jön be a csaj. Forditva viszont csak azoknál van ez akik a hulye πcsakhoz mennek oda. Sok csaj nem ilyen bár egyszer én is kifogtam ilyet még kaptam érte rendesen aztán 3x osan vissza adtam neki az életben és mi tortent? Magába szállt olyan sráccal jött ossze aki nem épp egy top modell és szereti őt. Az ő elmondása szerint amit nekem a szemembe mondott az volt hogy a tudom nélkül még neveltem őt. Ennyi van akin lehet változtatni van akin nem kell és vannak a selejtek aminn nem lehet.
2016. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Képzeld el,hogy igenis sajnos fiúban is előfordul az olyan aki kivicceli a lányt ha nem jön be neki..
2016. márc. 28. 12:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki ilyet csinál az a szemembe nem fiu és nem is férfi ;) én sose csinalnek ilyet.
2016. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!