Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti összejönnétek egy ex örömlánnyal?

Figyelt kérdés
Egy olyannal, aki nem az utcán dolgozik, hanem lakásban. Azért csinálta, hogy legyen pénze egyetemre járni.
2016. márc. 22. 18:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem azon múlik hogy milyen a személyisége, és nem érdekelne a múlt.
2016. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Nő tőlem még kedvességből se kérdezett meg soha annyit hogy "Hogy vagy?". Szóval nekem már mindegy lenne, hogy ronda, és/vagy buta és/vagy örömlány és/vagy kripli és/vagy csak szimplán pszichopata akkor súlyfelesleggel hogy tömege miatt az ismert univerzum is összezuhan. Szóval nincsenek nagy elvárásaim, simán el tudnám ezzel is fogadni.
2016. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ismertem egy ilyen lányt, aki egyetem mellett csinálta. Hát, nem jönnék össze vele. Valljuk be, hogy ehhez azért kell gyomor, mivel láttam a kuncsaftokat akiket fogadott egész nap.
2016. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen csoporttársam, amíg nem tudtam, hogy milyen ipart űz, addig is visszataszító személyiség volt.

Minden 3adik szava valami káromkodás volt, vizsgázni fél pucéran járt, 4-5-ös lett mindene :)


BME-n kedves tanár közölte lesz 1 db 5-ös, 1 db 4-es, 1db 2-es, a többiek sajnos ma megbuknak és mi 11-en voltunk :)

A hölgy + munkatársa 5-ös és 4-es, 3 dagi csaj 1-es, 2-est elvitte egy srác, és onnantól kezdve jöttek a karók.

A szerves 3-on 5-ör elhasaltam, míg végre bekerültem egy 16 fős ronda emberekből álló vizsgacsapatba és meglett a kegyelem 5-ösöm :)

2016. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért ne? Ő anyival különb a többinél, hogy felvállalja, és nem letagadja. És ő fel tudja mutatni, hogy mire költötte a keresetét, a "normális"-akkal ellentétben.
2016. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!