Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti összejönnétek egy ex örömlánnyal?

Figyelt kérdés
Egy olyannal, aki nem az utcán dolgozik, hanem lakásban. Azért csinálta, hogy legyen pénze egyetemre járni.
2016. márc. 22. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
akár. de harcolni nem harcolnék érte.
2016. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Soha az életben
2016. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 VirágésBence ***** válasza:
89%
Nem. Nagyon sok ismerősöm van, akik az egyetemi tandíjra normális munkával keresik meg a pénzt, így ez nekem egyáltalán nem enyhítő ok.
2016. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Aki képes nőként ez tenni a testével, a lelkével, az számomra az erkölcstelenség megtestesítője. A gondolat undorral tölt el, hogy hányan fordultak meg benne az egyetemi évei alatt.
2016. márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, elég nagy negatívum. :S elég jónak kellene lennie minden más téren - pl. intelligens, művelt, megértő, empatikus, szép, összeillünk gondolkodásban etc. Akkor azért átgondolnám.
2016. márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

Nem probléma.

Attól még,hogy egy nő az átlagnál több fax fogott életében,még lehet jó ember.

A milyenségét nem ez határozza meg.

Kur#ából is lehet feleség....mennyivel jobb az,aki pénz nélkül minden hétvégén megdugatja magát egy szórakozóhely wc-jében?

Hagyjuk az álszenteskedést....

2016. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Kizárt.
2016. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Igen, ha már mellettem nem folytatná. Engem nem érdekel a múlt, én a jelenben élek, és a jövőben fogok, nem a múltban.
2016. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
Simán. Én nagyon mai gondolkodású vagyok szóval nem ítélek el senkit. 22/F
2016. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Persze, sok pénz van az ilyenekben.
2016. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!