Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok mit gondolnak arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok mit gondolnak arról ha egy pasit lecsúszott sliccel látnak?

Figyelt kérdés
Akár tetszik a csajnak a pasi,akár nem.:)
2010. ápr. 3. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy figyelmetlen, mert elfelejtette felhúzni. Mi mást gondolnék? Maximum még mosolygok egyet és kész. Szerintem senki nem gondol semmi egyébre, mégis mire lehet még ebben az esetben gondolni?
2010. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pl,hogy rossz a zipzárja és lecsúszik mindig:D
2010. ápr. 3. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
az attól függ, ha éhes vagyok akkor borban sült disznókarajra kaukázusi vegyes körettel
2010. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésed lényegét. Miért számít az, ha arra gondolok, hogy rossz a slicce? :D Ezentúl el fogod rontani? (Az művészet, ugyanúgy, mint megjavítani)

Szóval nem értem mire akartál kilyukadni, nem szemrehányásként írom, csak egyszerűen nem értem :D

2010. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha bejön akkor nem annyira érdekel.hameg nemjönbe nemnézelödöm arrafele:D
2010. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából semmi lényege nincsen..:-)
2010. ápr. 3. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!