Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy szex közben megláttátok a barátnőtök zsíros hasát és lelankadt?

Figyelt kérdés

2016. márc. 17. 11:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%
Erre van egy egyszerű megoldás. Ne kufircolj dagadt tyúkokkal.
2016. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Felnőtt párkapcsolatok kategória: rossz helyre írtad ki a kérdés.


Másrészt: mire lekerül a ruha, már tudom, hogy milyen a hasa, elvégre nem vagyok vak, ha nem állna fel rá, olyan hájpacni, akkor nem fogok dugni vele.

A kérdést sem értem.

Olyan még nem volt, hogy annyira ronda nővel összejöttem volna, akire fel se áll, ha levetkőzik. Téged gépfegyverrel kényszerítettek rá, hogy megdugd? Vagy hogy és miért és minek?!


Eddig olyan csajaim voltak, ha levette a ruhát, egyből vigyázzba vágta magát az ezredes. :D

2016. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Konkrétan most láttam 1 csajt a neten, tök jó alakja van, tényleg. Erre nézem a hasát, igénytelenül elhanyagolja és erről a volt nőm jutott eszembe.

itt a kép példának

[link]

2016. márc. 17. 11:39
 5/20 anonim válasza:
Minek kezdesz olyannal egyáltalán,ha meg barátnő akkor ott nincs szerelem.Max kívánod de ezek szerint azt se.Ha valakit tényleg szeretsz nem fog érdekelni a hasa.Vagy más,hasonló szituba vagyok belsőre nagyon szeretem meg is csókolnám ha hagyná de külsőre nem vagyok benne biztod,azt tudom hogy az 50-es kilós kategória tud nagyon beindítani de szerintem az érzések alapján dől el,ha tényleg szereted nem fog érdekelni a külseje.
2016. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a csajon látszik, hogy nem sportol, hízásra hajlamos, de akinek ez bejön, annak nem fog lelankadni.

Akinek ennyitől nem áll fel, annál más gondok vannak, vagy már túl sok volt a photoshopolt csajokra a recska, és a hús-vér nőkön csak a hibát látja.

2016. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg nagyon is izgató, ahogy a vékony zsírréteg remeg, mozog, rázkódik szeretkezés közben. Gondolom, téged a mellek látványa is zavar, mert annak is a nagyobb része zsírszövetből áll.
2016. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem is csoda, hogy ennyi nulla önbizalmú nő létezik. Ez azért kemény. Hidd el, nem vagy az ágyába való. Hirtelen kerültél oda vagy valaki véletlenül felkapcsolta a villanyt és kiderült, hogy rossz szobában vagy?

Akkor szóld le, ha te egy Adonisz vagy öregem, makulátlan bőrű, ébredés után málna szájszagú. Ááá!

Durva vagy, ne is nevezd a barátnődnek, kérlek.

2016. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ősi indián bölcsesség: ne legyél olyannal, akitől lelankad a f...szod.

Problem?

2016. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
adonisz vagyok problem?
2016. márc. 17. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!