Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy újra felkeressen az exem ezzel?

Figyelt kérdés
Az exemnek, akivel kb másfél éve szakítottunk, annak írtam szülinapjára egy köszöntést 1 hete, aztán elkezdett kérdezősködni velem kapcsolatban, mivel 1 hónapja szakítottam a párommal, és kérdezett rólunk hogy mi történt, meg rólam is, mert azóta hogy szakítottunk, vele nem-nagyon beszéltem azóta, csak most. Felvetette, hogy szívesen "elkapna megint", de én csak annyit írtam rá, hogy "majd ha akarom, szólok". De azóta gondolkoztam a dolgon, és nagyon szeretnék ebbe belemenni. Már nem szeretem, a kapcsolatunkban is voltak gondok mindig, sosem szerettük egymást igazán, de a szex mindig is jó volt köztünk. Nem tudom, hogy mit tegyek, mert azóta nem is beszéltünk, és nem is sűrűn látjuk egymást. Most írnom kéne neki, hogy benne lennék a dologban? Az a baj, hogy nem tudom mennyire gondolta azt a kijelentését komolyan, és nem akarnék besülni, hogy utána csak jól kiröhögne, mert akármikor összefuthatunk az utcán, és akkor kellemetlen lenne ez. Főleg, hogy az egyik haverjával sűrűn össze szoktunk futni, és neki tuti mindent elmond, így nem akarok besülni, hogy én keresem meg ezzel, közben meg nem is gondolta komolyan. Mert ha komolyan akarná, keresne ezzel kapcsolatban, nem? Vagy keressem fel én? Csak tényleg nem akarom hogy elutasítson. De fogalmam sincs hogy érhetném el, hogy ő keressen fel újra ezzel, mert nagyon benne lennék.😊

2016. márc. 17. 00:00
 1/6 opened paradise ***** válasza:
63%
TE akarod,de kérje ő? Nem. Keresd meg te.
2016. márc. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Áh, szóval tegnap óta nem oldódott meg.

Vagy esetleg rövidtávú memóriazavarod van és ezért ismétled éjszakánként a kérdést?

Lehet, már rég össze is jöttetek, csak nem emlékszel.

A Memento c. filmbéli megoldás működhet: tetováltasd magadra, hogy "Géza megdugott"...

2016. márc. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem felejtettem el, csak nem sok válasz jött rá.😀 De jo, most már felkeresem, és nem kérdezgegek itt többet😂
2016. márc. 17. 00:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Látod, a cinizmus helyreteszi az embereket :)
2016. márc. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bizony😀
2016. márc. 17. 00:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Pfff... Az exed felveti, hogy egy egészségügyi dugásra jó lennél, te meg még kunyizol is érte.

Női büszkeség, tartás... Legalább egy szótárban nézz utána, mit jelentenek.


Csak szexelni akar? Verje ki magának!

Az biztos kevésbé lesz ciki, mikor elmeséli a haverjának, hogy nem tudsz meglenni a faxa nélkül, egyet füttyent, és beleülsz...

2016. márc. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!