Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy legyen szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy legyen szex?

Figyelt kérdés

Az elmult pár hétbe veszekedésből álltunk, volt hogy azért mert én szóvátettem hogy nekem kevés a szex és nem figyel rám, hol máson, az elmult napokban próbálunk békülni, kisebb nagyobb sikerrel mikor ott aludtam nála a sok veszekedés után sajnos nekem akkor pont nem volt jo így a békülésre én kárpótoltam a dolgokért.... De másnap semmi viszonzást nem kaptam, pedig már lassan egy hónapja hogy utoljára szexeltünk, ma jó kedvűen készülődtem meglepem pár dologgal, annyira lett volna kedvem hozzá, erre későn ért haza é nem is erőltette az ott alvás dolgot, csak miután én közöltem vele MÁR sírva hogy mást terveztem volna stb.... és ezek után elment a kedvem az egésztől korábban én piszkálódásom volt neki erőltetés és elment a kedve tőle..

És itt bennem megszakadt bennem valami...

Nem tudom mit tehetnék már, a mai volt nálam az utolsó...

Jelen pillanatban ugy érzem hogy vele soha többet nem akarok lefeküdni vele se semmi, mert teljsen olyan mintha csak kényszerből csinálná...


Mielőtt bárki azt hinné, nagyon jó volt a szex köztünk, csak volt hogy pont rosszkor jöttek ki dolgok, volt hogy a veszekedések miatt egyikünk se volt kíváncsi a másikra, túlzás nélkül mondom hogy kitűnök a tömegből, szexi fehérneműk, játékok miegymás tényleg mindenben benne voltam vagyok...Nem csal meg.. Én sem őt...


Itt a fő baj nálam, hogy most szakadt el bennem valami erről a részről..... beleuntam hogy itt szomorkodok meg bőgök mert akivel együtt vagyok és szeret ennyire nem jol jönnek ki a dolgok és egy iylen szar időszakbol, hogy lehetne részemről menteni az egész dolgot? Vagy rajtam már semmi se múlik?? Ha nem megy hagyjam ott?


19L


2016. márc. 16. 23:38
 1/10 A kérdező kommentje:

És miután ő mondta hogy eljön akkor értem stb, nekem ezek után nem volt kedvem.. meg hogy "majd holnap ugy csináljuk" ..... egyből lemondtam nekem kényszerből senki ne csinálja.....

Most pedig oda jutottunk hogy küldözgeti az smsket, hogy nem igy tervezte meg hogy változtatni akar de nem megy egyik naprol a másikra....


De azon mit kell változtatni hogy kívánom e eléggé a másikat vagy nem.......

2016. márc. 16. 23:40
 2/10 anonim ***** válasza:
túl korán kezdted a dugást az a baj
2016. márc. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnállak...
2016. márc. 16. 23:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát kislány, nekem megfájdult tőled a fejem.

Elég depresszív vagy és problémázós, de elhiszem h a srácod sem könnyű eset.

Azt hisze, bár ez lehet cinikusan hangzik, de tényleg az kéne neked, hogy valaki nagyon keményen megqrjon.

Megnyugodnál és lelassítanál kicsit.

2016. márc. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Nalunk is alap a napi szex. Az osszes baratnomnel es baratomnal alap a naponta levo szex. Az osszes elmult kapcsolatomnal alap volt, h naponta csinaltuk.

En mar 1-2 nap kihagyasatol orditozok, csapkodok. Ettol meg egyikunk se pszichopata meg kezelesre szorulo.

Szoval megertelek.

Legyenek barataid. Jarjatok egyutt is tarsasagba. Ne erezze, h nelkule nem tudod mivel elfoglalni magad. Legyen hobbid, sportolj. Ne tamadzkodj ennyire ra. Ne fuggj a pasidtol.

2016. márc. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Picsogsz itt... Nincs senki akinek ezt elmond?? És észhez térítsen?
2016. márc. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"En mar 1-2 nap kihagyasatol orditozok, csapkodok."


Tanuld meg kezelni! ilyen hiszti után én is csapkodnám a pofád,hogy ne rinyálj!

2016. márc. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem fuggok tőle. Csak nekem igényem a szexre ennyi idő kihagyás után pedig ki van mar az agyam ezt vagy elhiszitek vagy nem... Nekem az az abnormális mikor valaki akar több honapig évekig szex nélkül van.. 19 évesen nincs ennyire letompulva az agyam... Olyan szinten fuggok tőle hogy nem tallkozozok más csavokkal.... Ezért... Voltam baratnommel fiú barátommal csavarogtam mindenfele... Csak ezt az érzést hogy megint nem jött ossze ugy tudnám leírni mintha valaki húzna az agyatokat.... Te mindig keszulsz rá stb aztán pofára ejt...

Köszi amugy a valaszokat bocs ha ez picsogas de akkor ne gyertek erre az oldalra mert naponta 122x sirankoznak itt hogy a csúnya nők es a csúnya csavok nem találhatnak maguknak partnert....

2016. márc. 17. 08:46
 9/10 A kérdező kommentje:
De köszi ötös.. Nem okitasnak szántam csak felreerthettel vagy en téged:)
2016. márc. 17. 08:47
 10/10 anonim ***** válasza:
azóta mi van? sikerült túljutni a nehéz időszakon vagy már nem vagytok együtt?
2016. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!