Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ugyanúgy néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ugyanúgy néz ki minden lány?

Figyelt kérdés

Egyenes barna-világosbarna haj (kicsit ombrés végű), rajzolt szemöldök, 2 kg alapozó, egyen öltözködés(fénylő bőrcsizma, fekete vagy barna bőrdzseki, zöld kabát, csőgatya-cicanadrág, márkás bőrtáska a karon) műköröm, csilivili óra, cigi a szájban, szolis bőr.

Rengeteg ilyen lányt látok. Elhiszem, hogy stílus meg divat.. de nem veszik észre, hogy teljesen ugyanúgy néznek ki, mint a többi?


2016. márc. 7. 22:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2016. márc. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha mindig ugyanaz a pár pali k**ja egész Magyarországot, akkor most mit csodálkoztok ezen ??? Hehe .
2016. márc. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Költőnő? ***** válasza:
Áhh nem. Sok ilyen van, de azért nem az összes ilyen. De pasik között is megvannak az egyenkinézetű egyedek. Hát kicsit elmentek a külsőségek irányába, de csak ennyi alapján nem szabad megítélni vkit.
2016. márc. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Régen meg mindenki pöttyös, forgós szoknyában volt. Vagy éppen minden férfi csokornyakkendőt hordott..vagy kalapot. Minden nőn gyöngysor volt. Aztán az egekbe tupírozott, kreppelt haj.

A férfiaknál bajusz és kockás zakó.


Nem értem mi a problémád. Ugyanaz van, mint 10 éve, meg 20 éve, meg 100 éve. Csak épp a divat más.


Szűk nadrágot hordok barna lovagló csizmával. Ehhez vagy bőrdzseki, vagy szövetkabát. Táskára szükségem van (ahogy mindenkinek) bár nem márkás, attól még jól néz ki. Bőr karóra (hogy ne a telefont kapkodjam elő folyton), szép köröm.

A tonna smink, szoli, rajzolt szemöldök, ombre haj nem az én világom, de az öltözködésem hasonló mindenki máséhoz, hiszen ilyen típusú ruhákat lehet kapni.

2016. márc. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is ez a véleményem női szemmel..

Ránézésre tudod, hogy mennyibe fájt neki az a szett.

Pontosan tudod, mennyi volt az a műbőr dzseki :D

Ombre..elég cigány..bár én inkább fekete hajúakat látok, az is már szörnyen uncsi,divatját múlt.

Olcsó lakk táska.

Telefon a kézben,közben karon a diszkótáska.

Ja, és kb 18 évesek, de egyébként 36nak néznek ki.

Hát ez kell a "férfiaknak" :D

ÉS: dehogy veszik észre, hogy úgy néznek ki, mint mindenki más. Sőt, lenéznek mindenkit, mert azt hiszik, hogy az öltözetük valami nagy gazdagságot sugall..meg tudod, nekik van pénzük edzőteremre meg szolira. Mármint ezt csak ők gondolják, hogy csak ők tehetik meg..

:D:D Közben, én magamban tudom, hogy a szülők finanszírozzák ezeket a dolgokat, közöm nincs hozzá, csak vicces, na.

A melóhelyemről az ilyenek egy hét után elmennek, feladják, nem bírják a munkát.

2016. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Had találgassak: ezek az "én női szemmel mondom" hozzászólók mind különleges hópelyhecskék, akik messze-messze a többi primitív nő felett állnak... juj

(Amúgy meg ez a kérdés mióta tartozik a "felnőtt párkapcsolatokba", okoska? Nem pont az ilyenekre van az "emberek" témakör?)

2016. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

Ezeket általában a ronda és slampos nők írják szerintem, akik nem foglalkoznak holmi divattal, hiszem a személyiségük annyira kimagaslóan szuper, hogy nincsen erre szükségük, hogy jó külsővel kompenzáljanak.

2016. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!