Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ugyanúgy néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ugyanúgy néz ki minden lány?

Figyelt kérdés

Egyenes barna-világosbarna haj (kicsit ombrés végű), rajzolt szemöldök, 2 kg alapozó, egyen öltözködés(fénylő bőrcsizma, fekete vagy barna bőrdzseki, zöld kabát, csőgatya-cicanadrág, márkás bőrtáska a karon) műköröm, csilivili óra, cigi a szájban, szolis bőr.

Rengeteg ilyen lányt látok. Elhiszem, hogy stílus meg divat.. de nem veszik észre, hogy teljesen ugyanúgy néznek ki, mint a többi?


2016. márc. 7. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
A klónok háborúja.
2016. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az arcuk más. Amúgy én nem csak ilyen lányokat látok, tehát még az sem igaz, hogy mindegyiknek ugyanaz lenne a stílusa.
2016. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok fel sem keltik a figyelmemet,teljesen mindegy hányan is vannak.
2016. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb a plázákban és bulikban, de amúgy közel sem.

Mellesleg, ha már itt tartunk, a férfiak sem néznek nagyon máshogy.

A divat is azért van, hogy némi iránymutató legyen az emberek számára, hogy a tömeg mit talál elfogadottnak.

Ha látnál egy olyan nőt ki úgy öltözködik mint a viktoriánus korból maradt volna itt akkor meg inkább a cicanadrád felé húznál.

Nem is értem mi bajuk az embereknek vele, mikor jól lehet nézni a feneküket benne. :O

2016. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én se CSAK ILYEN lányokat látok, de elég sokat. Ez a mai alapstílus, de egyébként nem is kimondottan p_csás, inkább szörnyen unalmas... tipikusan az a kinézet, amikor bemész a Tally Weil-be és kijössz így... kb ennyire egyedi.
2016. márc. 7. 22:58
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyébként női szemmel írom ezt.
2016. márc. 7. 22:59
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

Sötétbarna haj, ami nincs festve, saját szemöldök, nincs smink, velúr csizma, fekete kabát, fekete farmer, oldaltáska, körömlakk, nem szeretem az órát, a cigiről ne is beszéljünk, a szoliban meg azt hiszem fél perc után rosszul lennék, mert nem bírom a meleget, vagyis az ezzel járó levegőtlenséget.

Az általánosításod alapján én valamiféle ufó lehetek.

2016. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

érdező, nem akarok a világodban élni.


A férfiaknak is van egy fura klóntípusa: kopaszodás, szőkésbarna haj, gyenge szakáll, pisze/turcsi orr, markáns arcélek. Csomó ilyet látok - mindig azt hiszem haverom - de nem.

2016. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Csőnadrágon,cicanadrágon kívül mást nem is nagyon látni a boltokban...nincs túl sok alternatíva...max a szoknya.vagy rövidnadrág harisnyával xD

de amúgy nagyon sok hasonló van tényleg...érdekesebb lenne a világ,ha nem követnék olyan sokan a divatot

2016. márc. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Annyi szolizásra meg kinek van pénze?
2016. márc. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!