Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítani készülök ma de itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani készülök ma de itt sírok a gép előtt mert annyira szeretem az illetőt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szép délutánt kívánok Mindenkinek.


Másfél éve vagyunk együtt a barátommal. Ő 25, én 20 éves vagyok. Túl vagyunk nagyon sok hullámvölgyön és most tartok ott, hogy nem akarok vele lenni mert nem vagyok képes ezt elviselni. Nagyon szeretem Őt, imádom és tudom, hogy Ő is szeret. Azt is tudom, mi miért volt de a megoldáson nem tudok egyedül dolgozni. Ezt hiába próbálom neki elmondani, hatalmas kommunikációs gátak vannak a kapcsolatunkban. Hiába töröm magam, ha a problémákat nem beszéljük meg (tudom, hogy Ő rengeteg mindent tart magában). Sokszor mondtuk már, hogy szakítsunk (főleg veszekedés közben), de nem tettük és ami még bánt, hogy nem tesz bele annyi energiát a kapcsolatba, elkényelmesedett.


Annyira szomorú vagyok, annyira úgy érzem, hogy fojtogatják a szívem...


Van még megoldás vagy csak legyek erős..?


2016. febr. 26. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs miért sírni.

elvileg megpróbáltál, próbáltatok mindent, de mégsem sikerült, mégsem alakultak jól a dolgok, nem változott semmit, te meg már beleuntál.


Csak el kell fogadnod, hogy nem lesz változás, és elfogadnod, hogy jobb lesz nélküle.

2016. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

megpróbáltad, nem ment. Ha tiszta a lelkiismereted akkor ne legyél bánatos, majd más valakivel sikerül.

Őszinte legyél, ha kell indokolj, ne csak vagdalkozz a szavakkal....a párod is be fogja látni, hogy nem működőképes a kapcsolat. Mondjuk a leírtak alapján kellően indulatos beszélgetéseket folytattatok, az sem lesz egy séta galopp. Ha ügyes Vagy nem lesz sértődés a végén, ha nem egy életre elbúcsúztok egymástól.

38F

2016. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos amíg kommunikációs képességeit nem növeli, nincs értelme szenvedni mellette.

Ne bánkódj majd lesz olyan aki normális lesz vagy ő később mikor már tud beszélni.

Lenne megoldás de ő nem képes e felé lépni. Érdemes beszélni vele még utoljára egy utolsó esély keretében de ha megint nem képes nyílt és kommunikatív lenni, szakíts.

2016. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!