Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkodtál már azon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtál már azon hogy anyagi támogatásárt kedves légy egy férfihez?

Figyelt kérdés
Persze full titokban és csak eggyel!
2016. febr. 11. 21:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%
Férfiak is lennének kedvesek nőkhöz pénzért, nem értem, ezen mi az újdonság.
2016. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Egyre több ilyen pasi van.jogos
2016. febr. 11. 22:08
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, hogy egyre több ilyen pasi van. Mindenkinek van ára. Szerintem férfiak közt mindig is volt ilyen, csak azt nem nézik le.
2016. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
48%

Kedves lennék férfiakkal, ha fizetnek érte. Persze csak kedvesség semmi buzulás.


24/F

2016. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ex konkretan egyszer jutott eszembe amikor olvastam egy ujsagcikket arrol, hogy vannak olyan gazdag pasik akik semmi mast nem akarnak mint egy lanyt akit elvihetnek vasarolni, nyaralni szexualis ellenszolgaltatas nelkul, de cserebe havonta eltartjak es ajandekot vesznek neki:-))


Szoval lefekduni nem kell vele (ezt nem is tennem penzem) de pl elmenni valakivel vasarolni es ezert meg fizet is....szoval ez nem hangoztt rosszul:-)Ettol fuggetlenul nem probalnam meg, mert senki nem tudja garantalni, h nem akar tobbet:-)

2016. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy másik városban ,teljesen titokban ,jó pénzért egy normális és helyes férfival.Ha egyébként is müködne a kémia.

Persze csak ha egyedülálló lennék.

2016. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
58%

Utálom az ilyen szánalmas embereket mint te kérdező.

Egy lelki szegény embert akarsz kihasználni csak mert valamilyen típusú figyelemre vágyik.

2016. febr. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Sunshinedoll ***** válasza:
Csak anyagi támogatás miatt lennék kedves egy férfihez :DD
2016. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Igen, amikor annyira szegény voltam, hogy sokszor egész nap nem ettem, és találkoztam is két lehetséges férfival. De aztán meggondoltam magam, úgyhogy nem lett belőle semmi. Utólag örülök neki.
2016. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Petsze
2016. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!