Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasik komolyan utálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasik komolyan utálják a r. bancokat, akkor miért mégis azok érdeklik őket?

Figyelt kérdés
Erre a kérdésre komolyan keresem a vàlaszt... Minden férfi, akit csak ismerek azt állítja, hogy utálja az efféle csajokat, meg a kacsaszáj is milyen gáz stb. stb., ők normális lányra vágynak. Nos, akkor kérdem én, miért látom azt, hogy ugyanezek az emberek csorgatják a nyálukat az említett lányokra??? (Nem tartom magamat csúnyának, egy átlagos 21 éves lány vagyok, nem önértékelési okokból tettem fel a kérdést.)
2016. febr. 7. 23:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Hát, ez itt most szépen körvonalazódott... 9-es és 8-as válaszával. Szal, adva van egy ribi, aki azért ribi, mert szinte mindenkivel elmegy. Kérdem én, milyen hódítás és sikerélmény egy nulla erőfeszítést igénylő ribi meghódítása. :) Önbizalmat ad 9-es véleménye szerint. Hmm? Kicsit, nagyon ellentmondásos. Két önbizalom hiányos összeborulása ez semmi több. Mert, a ribi szegény az ami, mert 0 önbizalma van, ha lenne, nem adná magát ilyen könnyen ill. szerencsétlen azért tesz meg mindent a külsejével operálva, h szeressék, vki foglalkozzon vele. És kérem, van rá vevő. De, most már látszik, ki.

Bocsi, h így éjjel 1-kor megírtam a doktori disszertációmat a "Ribi miért ribi, és kinek kell" címmel. :DDD

2016. febr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Blade Bone ***** válasza:
Hát figyelj, nem önbizalomhiányos pasikról volt szó, és nem is olyan lányokról.. Szerintem egy ilyen csaj a puszta élvezeteknek él.. és ha nem is kell meghódítani, de meggyőzni igen, mégpedig arról, hogy aznap te vagy a legjobb választás, így ez szerintem igenis adhat önbizalmat, főként ha azt nézzük, hogy az önbizalomhiányos emberkék semmit nem mernek, még azt se tudják mit írjanak a másiknak. Pont.
2016. febr. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A válaszod utolsó részével egyetértek Blode. Igen, valóban több oldalról is nézhető ez..., de egy igazi férfinak sztem nem kihívás és nem is él az ilyen nők bájaival.

U.i.: szomorúnak tartom, h egy rendes csajjal való hosszútávú kapcsolatban nem ad önbizalmat az ő újra és újra meghódítása... valahogy ez jött le.

2016. febr. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Miért lenne szép egy agyonfuserált, kiélt fejű nő? Pár szál befestett zsíros fekete haj, szolárium, kinéz 35-nek, holott 20.

Nálunk ilyet a buszállomáson látni, többnyire vidékiek, olcsók.

Szerintem, nem igényes férfi, aki ilyeneket néz.

2016. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Példával: ha utálom a gazdagokat, mert bunkók, nem jelenti, hogy ne akarnék gazdaggá lenni én is.

Magyarán a "r.bancnak" nem feltétlen a külseje a rossz, illetve a szilikon lehet, hogy csak "próbálás" előtt olyan visszataszító, de közben/utólag már nem...?


Meg kérdés, ki a "r.banc", akihez nem fér, bár szeretne, vagy aki megvolt?


válasz másképp:

"Idealizmus előzi meg a tapasztalatot, a cinizmus követi."

2016. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mert:

-ezek a lányok feltűnőbbek

-nagyobb náluk az esély egyéjszakás kalandra (most nem az újgazdagokra gondolok, hanem azokra, akik átlagos körülmények között élnek)

-ágyba kéne neki, párkapcsolatra nem

-egyeseknek ciki bevallani, hogy az átlagos, aranyos csaj nem elég izgalmas nekik, meg hogy többre értékelik a feszes mellet meg a póthajat, mint a normális értékrendet, illetve hogy a mégiscsak szeretnek a "trófeával" villogni a dizsiben

-nyilván könnyebb arra csorgatni a nyálat, amit premierplánban a képükbe kapnak (felpocolt, kirakott mellek, miniszoknya által éppenhogy eltakart fenék), a férfiak nagy részét meg még idősebben is eléggé a hormonok irányítanak :D.

2016. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Értelek titeket, csak elszomorítanak a válaszok.

Egyébként azokra a lányokra gondolok, akik:

-csücsörítenek minden egyes képükök, vagy éppen a mellükből több látszik, mint az arcukból

-bulikban szándékosan "tekeregnek" idegen srácoknak

-a barátnőikkel is csak olyan képeik vannak fent, amin "másznak" egymásra (minél kihívóbb pózokban)

- a nőies öltözködés náluk kimerül abban, hogy rövid, kivágott cuccokban járnak (télen is)

- akiknek nem számít, ha egy srácnak barátnője van (nyilván ez 2 emberes dolog)


Stb. Stb.

2016. febr. 8. 13:32
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

a 8. könyörtelenül, húsbavágóan jól irta le, látszik, hogy életből vett tapasztalat volt.


Leirom énis.


Elsősorban nem egyféleképpen gondolkodunk a ri.bancokról. Amit most leírtál, azt valóban nem szeretjük. Esetleg megnézzük, és? 10 másodperc, és elfelejtjük. Akinek ez kell, az nem érett pasi, emiatt nehogy te is ri.banc legyél.


Akkor most jövök én. Most az úgynevezett "szűz-ku.rvát" írnám le. Olyat, aki korához képest éretlen, mindenkit szeret, mindenkivel kedves, mindenki félreérti, mindenkihez odabújik, mindenkitől mindent megenged (simogathatják, kisérgethetik), aki túl közvetlen, és csak akkor mond nemet, ha már tényleg gáz a helyzet. Akiről még a harceddzett Don Huánok is azt mondanák "basszus ez jel volt a lánytól, nyomulj rá!" - és tévednek. Akit a köznyelv "éretlen kislánynak" tart, vagy csak simán ri.bancnak.

Ezek igenis kelendőek lehetnek. A mai pasikból mi hiányzik? Férfiatlanok, nem képesek kűzdeni? Akkor a nőkből mi? A kedvesség, a báj. Ehelyett flegma unott arcot vágnak mindenhez, nevetni csak akkor tudnak, ha egyik barátnőjükkel beszélgetnek.

Tudod, nekem is volt társkeresőzés korszakom. Hát öcsém, 4 helyen voltam aktiv, fizettem érte, talán 200 levél is elment, 20-ra jött válasz. Persze azok erkölcsös, felnőtt nők voltak, nem ám ri.bancok, neeeeeem. Akik a legkedvesebb, legaranyosabb levélre sem tudnak egy nem-et mondani, csak nyomni a tiltógombot, mert az egyszerűbb. A másik a szívét-lelkét meg beleadja, de csak ignorálódik. És akkor jön ő, ez a kis ri.banc, hozzádbújik, mosolyog. Szinte ő volt az első, aki hajlandó volt a szívemig látni, igaz persze nem tudja visszaadni. Ő képes volt rámirni, hogy "szia, jössz ma az XY helyre bulizni? :)"

Ő nem azt nézi, hogy mim van vagy mim nincs! Nem szórja ki kapásból a rostán a másikat, hogy "nincs saját lakásod?" Nem úgy gondolkodik, hogy "hmm ez a pasi jóképű, oké vele barátkozom, ez a másik nem, hát mit képzel hogy szembe jön velem az utcán..."

Soha nem volt egyéjszakás korszakom, lehet hogy itt rontottam el, persze 30 környékén még behozhatom...

2016. febr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Értem. Csak hát vannak kivételek, pl én, és eléggé "elnyomva" érzem magamat az említett hölgyemények miatt. Nem is igazán versenyezhetek velük, nem a külsőm miatt, egész egyszerűen én nem vagyok olyan feltűnő, mint ők. 😕
2016. febr. 9. 19:10
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyszerű: attól, hogy nem vágyom párkapcsolatra egy nővel, még lehet, hogy lefeküdnék vele ha lenne lehetőségem.
2016. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!