Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasik komolyan utálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasik komolyan utálják a r. bancokat, akkor miért mégis azok érdeklik őket?

Figyelt kérdés
Erre a kérdésre komolyan keresem a vàlaszt... Minden férfi, akit csak ismerek azt állítja, hogy utálja az efféle csajokat, meg a kacsaszáj is milyen gáz stb. stb., ők normális lányra vágynak. Nos, akkor kérdem én, miért látom azt, hogy ugyanezek az emberek csorgatják a nyálukat az említett lányokra??? (Nem tartom magamat csúnyának, egy átlagos 21 éves lány vagyok, nem önértékelési okokból tettem fel a kérdést.)
2016. febr. 7. 23:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Talán, ha nem az ilyen srácokkal jönnél össze, hanem igazi férfiakkal, akkor nem ezt tapasztalnád. Ugyanis mi utáljuk a ribiket. :) Ami veled történik, az nem más, csak a belső hitrendszered, világod kivetítésének következménye.
2016. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mert szépek a férfiak többsége meg ösztönösen megbámulja a nõk "díszesebb" példányait. A nõk is a számukra vonzó férfiakat nézik. Lehet tetszik nekik amit làtnak De kapcsolatba nem akarnának kerülni Egy olyan lánnyal, max Egy estére.
2016. febr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mert ők mondanak igent.
2016. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én soha nem jönnék össze egy bunkó kigyúrt alfahímmel de ettől még tetszhet a kinézete. Ugyan ez gondolom működik a fiúknál is ahogy fentebb említették.
2016. febr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem kérdés, eddig még nem sikerült össze jönnöm a megfelelő emberrel, viszont akit csak ismerek azt állítja, hogy a rendes lányok érdeklik őket, mégis mást látok a "gyakorlatban"...
2016. febr. 8. 00:01
 6/20 anonim ***** válasza:
Mert vannak hormonok, amik meg képesek bolondítani, ha valami más, általában pszichés problémával társulnak.
2016. febr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

A riban.cos nők vonzóak.

Mi férfiak elsősorban szexet akarunk és ennek az ígéretét keressük minden nőben.

Mindazonáltal tartós kapcsolatra ki akarna egy ilyet?

Sztem mindez elég logikus.

2016. febr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Őszintén? Mindig kizárólag komoly kapcsolatban gondolkoztam.És arra bizony csak rendes lány jöhet szóba.

DE azok a nagyon "rendes" lányok kérlek, szóba sem álltak velem,lekoptattak néha normálisan,de legtöbbször elég durván.

ÉS nem is olyan régen elmentem egy buliba,és a társaságban volt egy csaj,aki az a tipikus bevállalós "r* banc" csaj,ahogyan mások mondanák rá.

Tőle hallottam életemben először kedves szavakat nőtől az irányomba,nem viccelek.Ő volt az első,aki észrevette hogy milyen jó illatom van,adok is magamra stb.

Szóval életemben először tekintett egy nő is láthatónak,és kedves volt velem.Igen jól látjátok,a "r* banc"-nak titulált csaj.

Míg a többi "rendes" csaj,legalább is azt mondta magáról,és ezt próbálta mutatni, mind lekoptatott,és egy jó szót nem tudtak mondani nekem....

Nos akkor mindenki gondolkodjon el rajta,ki is volt a r* banc meg a rendes... :)

24/F

2016. febr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Blade Bone ***** válasza:
0%
Mert gondolom az ilyen lányok jelentik a kalandot.. egy rendes lány, hosszú kapcsolatban nem kaland, viszont ha az ember ki szeretne törni a hétköznapokból és egy kis önbizalomra vágyik, ilyen lányokat keres, hogy feltöltődjön, mert még ha ribikről is beszélünk, egy kis hódítás és vadászat mindig plusz erőt ad.
2016. febr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
kérdező, mit értesz rib. anc alatt?
2016. febr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!