Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők kidobnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők kidobnátok a párotokat ha hazudna nektek egy kisebb apróságban (ráfogott már több soron valamit másra)?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mindig szét vannak rágva, vagy meg vannak rágcsálva időként a cipőim és a papucsaim meg a csizmáim. Eddig mindig azt hittem, hogy a kutyusunk volt de pár napja az egyik éjjel mikor kimentem pisilni kiderült, hogy nem a kutyus a tettes hanem a párom !!!!! Igen, jól látjátok nem vicc, a párom rajtakaptam ahogy az előszobába(a bejárati ajtónál vannak a cipők és át kell menni azon a kis folyosó részen, hogy eljuthass a házban a konyhába és a fürdőbe) rágcsálta az újonnan vett csizmámat.. Teljesen ledöbbentem. Mi a jó fenét csináljak ?

2016. jan. 31. 03:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Lábfétis.

Szereti a lábszagod...

2016. jan. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki helyette csontot, ha még mindig a cipőre gerjed, rágja a sajátját. Ha nem száll le a tiedről, fel is út - le is út, egy nő cipőjével nem lehet hülyéskedni....
2016. jan. 31. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?? :D Hát nem tudom, valószínűleg én megijednék tőle...ismerek lábfétises srácot, sőt egy rövidebb kapcsolatom volt is ilyen pasival, de nem rágcsált cipőt!!! :) És ez, hogy az éjszaka közepén sunyiban ilyet csinál, hááááát fúúúú...megmondom őszintén én lehet nem mernék elaludni mellette ezek után...

Nem a hazugság miatt raknám ki, hanem, mert bizarr és abnormális!

Amúgy meg kapja be, hogy S Z É T B A S S Z A az új csizmámat! :)

2016. jan. 31. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Ilyet még életemben nem hallottam!

Ha ez tényleg igaz,ne csodálkozz hogy hazudott.Ki vallaná ezt be?

2016. jan. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Nem biztos az, hogy tudja is mit csinál. amennyiben ez alvás idő alatt történik, meglehet, hogy alvajáró, és nem is tud róla, Mindenesetre nem mondanám, hogy hagyd el érte. Beszélgess el vele, és vizsgáltassátok ki a dolgot.
2016. jan. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a kutyától akar így megszabadulni. :-D
2016. jan. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

?????

Ok, én értem, hogy a különböző fétiseiket egyesek nem merik verbálisan kommunikálni a párjuknak, de ha veszek egy cipőt, ne tegye már tönkre b-meg. engem kib-szttul felkúrna, mert imádom a cipőimet.

Mit csinálj? Fizettesd ki vele lol.

2016. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem vegyél egy cipőt direkt arra hogy megrághassa, és csak azt hagy elől éjszakánként. Most komolyan, miért ne rághatna cipőt? Ő ettől különleges. Sehol sem fogsz még egy olyan férfit találni aki cipőt rág.
2016. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy szemetlada, h a kutyara fogja. En kirugnam.
2016. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elképzeltem a szitut, ahogy az éjszaka közepén összegörnyedve a földön csócsálja a cipőket, mint egy szüntelenül éhes The Walking Dead-es zombi.
2016. jan. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!