Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretném, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném, hogy még kisebb legyen, mert félek hogy szégyelne?

Figyelt kérdés
Alapból sajnos kismellű vagyok, a testalkatom átlagos volt se vékony, se duci. Viszont felszedtem pár kilót mostanában, szeretném eladni, csak sajnos fogyás alatt együtt jár a mell csökkenés is, félek hogy szégyelne a párom, bár azt mondja nem, és ezen semmi sem múlik. De bennem olyan érzés van, hogy ha megint még kisebb lesz, akkor nyáron a strandon csak szégyelne, a családja előtt szégyelne, barátok előtt is, és az utcán is. Kellemetlen érzésem van, pedig most tényleg van rajtam pár kiló plussz, nem szeretném daginak se érezni magam. 168cm vagyok és 57 kiló, 23 éves
2015. dec. 4. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor meg se érdemel, és neked se szabad bánkódnod miatta.
2015. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Estienne ***** válasza:

Ha minden kötél szakad, akkor izmosodj! A súlyod nem lesz kisebb, sőt nőni fog. De ezt pont le kell szarni. Edzéssel és tömegnövelő étrenddel a zsír nem fog lemenni rólad, esetleg még megy is rád valamennyi, de jobb formád lesz. Erősebb hasfal, feszes combok és kerek fenék. Ha én csaj lennék és ilyen problémám lenne, tuti ezt csinálnám.


Ha zsírosan is, legalább jó alakod lenne. Nem úgy, mint akiken semmi izom, vékonyak is még sincs semmi formájuk.

2015. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!