Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha kiderülne a párodról, hogy kisebb korában embert ölt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, valaki bántotta sokat kisebb korában és ezért tudatosan megölte.
2015. szept. 4. 00:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
semmit azt mondanám neki jól tetted szívem :)
2015. szept. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Ne viccelj..XD Ezt a cicás kérdés ihlette? Ha tudatosan ölt, akkor többé a közelemben sem akarom tudni. Mellesleg nem tudom, hogy lehetne "szabadlábon" a normális emberek között, az ilyeneket nem szokták kiengedi a gumiszobából. Az önvédelem pedig más.
2015. szept. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Hát, mivel csak értelmes, intelligens nőkkel jövök össze, ezért lényegében egy intelligens gyilkossal jönnék össze. Engem khurvára érdekelne, hogy miért tette, mit érzett, milyenek az utóhatások... szerintem nagyon sokat beszélgetnénk róla. Mindig érdekelt az ilyesmi. Hogy ha tudatosan megölte, akkor miért nem építette le inkább az életét, tette lelkileg tönkre...? Ilyesmik..

Vannak egyébként ilyen izé dolgok a belső tulajdonságaim között, mármint.. ismerősökön keresztül több pszichológiai gyakorlatnak, "vizsgálatnak" vetettem már alá magam és szinte kivétel nélkül mindnél megállapították, hogy van bennem egy kis pszichopatikus jellemvonás. Persze nem sok.

Mindig érdekelt, hogy milyen érzés ölni. Elvenni valaki életét. Milyen súlya van. Vagy milyen valakit tönkretenni. Megbolondítani. Képes lennék-e utóbbira egyáltalán?

Persze ne értsetek félre, nem ölnék, és nem csak azért, mert félek a törvénytől. Megütni sem ütöttem meg soha senkit. Egyszer-kétszer a kutyám kapott egy pofont, de ő nem ide tartozik, mert állat. Bár néhány ember is inkább állat.:D

Na jó, abbahagyom, mielőtt valaki rámeresztené a készenlétieket. Vagy kiket.:D

2015. szept. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja, és nem azt mondom, hogy a kutyám állat, ezért lehet verni. De pusztán nevelési célból még kell is néha az az egy-két pofon. Míg a gyermekem még nevelési célból sem pofoznám meg.
2015. szept. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Elhagynám.
2015. szept. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mennyi álszent ember.


Az rendjén van ha valakit napi szinten bántalmaznak ?

2015. szept. 4. 01:32
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs rendjén. Melyik sorban olvastad, hogy az belefér?
2015. szept. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Valamit tenni kell ilyen ellen.
2015. szept. 4. 01:39
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja,tettél valamit, ami tökéletesen mutatja,hogy milyen elvetemült ember vagy te.
2015. szept. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan molesztálnak,zaklatnak valakit,elhiszem hogy eljön az a pont,hogy képes erre,úgyhogy ebben az esetben elfogadnám.Azt az indíttatást nem,hogy pl. beszólt neki a szomszéd Marika néni egyszer,vagy nem tetszett neki valami valakivel kapcsolatban,vagy megvert úgy valakit hogy belehalt.
2015. szept. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!