Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha kiderülne a párodról, hogy kisebb korában embert ölt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, valaki bántotta sokat kisebb korában és ezért tudatosan megölte.
2015. szept. 4. 00:49
1 2
 11/16 Költőnő? ***** válasza:
kisebb korában? Gyermekként? Az h jött össze?
2015. szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

De miért kell megölni? Ha bánt is. Miért nem lehet csomagolni és otthagyni,feljelenteni, rokonokhoz menni stb?

Nagyon nem tolerálható megoldás. Főleg ha nem hirtelen felindulás,hanem tervezett.

2015. szept. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha önvédelemből ölte meg, akkor nem zavarna, illetve sajnálnám, hogy idáig fajult a dolog. Ha viszont csak úgy merő szórakozásból (mert a cicás kérdésnél feltételezem, szórakozásból ölte meg az illető a cicákat), akkor éppúgy mehet, amerre lát, mint ahogy a macskás kérdésnél írtam.
2015. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azért szerintem a "kisebb korában" kérdést nem ártana tisztázni. Mert ha mondjuk 7-8 évesen tett ilyet, akkor azért nem vonható felelősségre, amennyire én tudom, kevés 7 éves tudja felmérni a tettei következményét, vagy akár megérteni, hogy a halál pontosan mit is jelent. Ha önvédelem volt, akkor meg aztán főleg.


Ha idősebb volt, mondjuk 17-18, akkor már elgondolkodnék, hogy vajon miért tette, és az a lelkére milyen hatással volt. Itt is, ha önvédelemből tette, akkor valahol megértem, ha megbánta, láthatóan fájdalmas élmény neki, akkor inkább sajnálnám és próbálnám feldolgozni az élményt. Ha még élvezte is, netalán erre gondol maszturbálás közben, akkor konkrétan menekülnék és vissza se néznék.


Én még sosem öltem senkit, bántani sem bántottam még soha másokat, de ismerem magam, ha olyan lenne a helyzet- a játszótérre érkezve rajtakapnék egy pedofil erőszakolót, amint éppen a kicsi fiammal próbálkozik-, hát, nem feltétlenül kellene közvetlen életveszélyben lennem, hogy elvegyem valaki életét. Így ha valami hasonlóan felháborító helyzetben a párom fiatalabb korában cselekedett, lehet, hogy meg tudnám érteni.

2015. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
33%

Elhiszem, hogy van olyan pont, amikor az ember szíve szerinte megölné azt, aki bántja őt. DE ez NEM mentség. Ettől még ugyanúgy gyilkosság. Számomra az az ember, aki öl, nem intelligens. Lehet, hogy tudja mennyi 2*2, de az intelligencia nem itt kezdődik..............

Tehát ha kiderülne, szakítanék. Még a végén valami miatt egy szép em is kinyír. Mert épp rossz kedve volt, vagy épp nem azt főztem amire vágyott..ki tudja.

2015. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Most őszintén, én nem feltétlenül ítélném el. Persze nyilván kérdés, hogy mi az a sokat bántotta kiskorában... mert pl. volt olyan sztori asszem Amerikában, hogy vmi 9-10 éves kiscsaj patkánymérget rakott az apja kávéjába, mert nem engedte tévézni este 8 után... na, ha ilyesmi kategória lenne, akkor kb. leköpném, aztán felé se néznék. Viszont ha szexuális bántalmazás, verés, kemény lelki és fizikai volt, akkor megértem. Pl. anno a Simek Kitty-ügynél én inkább szegény lányt sajnáltam, mint azt az állatot, akit megölt.
2015. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!