Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két idős ember,25 éve együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két idős ember,25 éve együtt, de külön lakásban? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

A férfi a barátom ismerőse, egy sétánál futottunk egyszer össze. A pár tagjai 60 körül voltak. Utána mondta nekem a barátom, hogy ezek az emberek nem házasok, de 25 éve együtt vannak, de külön lakásban laknak, mert nem költöztek össze. Sőt, a barátom ismer még egy extrém esetet. Házaspár (!) két külön lakásban, hogy mindenkinek meglegyen a privátszférája.

Ez tizenéveseknél oké, meg ha a kapcsolat még új, de házasság vagy 25 év kapcsolat után??

Én nem látnám értelmét a "kapcsolatnak", semerre se fejlődne.

Ti mit gondoltok, vagy hallottatok hasonlóról?


2016. jan. 12. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
8 éve vagyunk együtt sose éltünk együtt és most érkezik a második gyerekünk.Van ilyen és jobban működik mint sok házasság vagy együttélés.
2016. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom hülyeségnek.

Barátom szülei minden baromságon összekapnak ha huzamosabb időt együtt töltenek, de ha valamelyikük elutazik látogatóba rokonokhoz, egy hét után pedig hazajön, akkor tök jól megvannak.

Most ez olyan, mint akik nem alszanak egy ágyban. Régen nem volt divat együtt aludni, mindenkinek külön szobája volt és csak szeretkezni jártak össze. Ez nem vicc. Az iparosodás korában kezdődött az egy ágyban alvás, mert kevesebb lett a hely, kisebb házak, lakások és nem jutott mindenkinek külön szoba.

2016. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszüleim folyamatosan veszekedtek régen, aztán elváltak de együtt maradtak, plusz mamám vett egy külön kis lakást. Most nagyrészt együtt laknak, de ha kialakulóban van valami vita, akkor mama átmegy a saját lakásába pár napra, aztán visszamegy és újra jól elvannak, ezerszer jobb a kapcsolatuk, mint előtte.

Én személyszerint sok értelmét nem látom, de az ő dolguk. Ha nekik így jó...

2016. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is ez elképzelhetetlen.Én voltam ilyen kapcsolatban,egyszerűen alig aludtunk együtt!Borzalmas volt. Talán akkor működik, ha ugyanazok az igények, de ha nem ugyanazok,akkor jó nem sül ki belőle.
2016. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy ilyet hallok, ez lenne számomra az álomkapcsolat.

Az is csak egy mánia, hogy a kapcsolatnak állandóan fejlődni kell. És mégis mi a fejlődés egy kapcsolatban? A házasság és a gyerek? És ha azok megvannak? És ha valaki nem akar gyereket és házasságot, az nem tud fejlődni - akkor annak már párkapcsolatot sem érdemes kezdenie egyáltalán? Valaki nem akar "fejlődni" csak hosszasan élvezni azt a jót ami már van.

2016. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, mi a rossz abban, ha valami fejlődik? Ha nem egymagában nézi a falat az ember meg ha valami gáz van, akkor ott van valaki. Meg mondjuk ha albérlet (mert itt Németországban ez a gyakoribb!), akkor egyet fizetni ketten nem olcsóbb?
2016. jan. 12. 19:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi, csak az, hogy ezt nyomatják folyton. Valaki folyton fejlődni akar, mások meg az állandóságot szeretik. Mit zavar az téged? A párkapcsolatnak meg nem arról kéne szólnia, hogy olcsóbban kijönnek-e vagy nem. Gondolom ha neki az egyedül élés annyiból állna, hogy bámulja a falat, akkor nem élne egyedül, ez nem jutott eszedbe? Vagy szerinted olyan h*lyék, hogy szándékosan rosszat okoznak maguknak? Nekik így jó.
2016. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha olcsóbb, akkor lehet spórolni, aztán mi a jobb? "oh hogy fizetem ki a csekket?" vagy "hova menjünk nyaralni, tahitire vagy galapagosra?" :D

Az oké hogy legyen 2 szoba, ha valaki félre akar vonulni.

Mind1, örülök hogy én nem ilyen vagyok.

2016. jan. 12. 20:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért, talán tudomásod van arról, hogy ilyen gondjaik vannak? Lehet, hogy nekik külön élve is a legnagyobb problémájuk, hogy hova mennek nyaralni.
2016. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!