Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nincs igazam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nincs igazam, mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Chaten megismerkedtem egy lánnyal, 2013 augusztusában!!!!. Tehát nem most, sajnos sohasem volt barátnőm soha egyszersem, barátaim sincsenek semmi, magányos vagyok emelett szonrogó és félénk de midn1. Aztán gondoltam ugyse fogok sokáig bezsélgetni mivel csak chates, de nem így lett, érdekes módon ő az első az életeben , akivel máig tartjuk/tartottuk a kpcsolotot tehát 2 és fél éve!!. Ezen idő alatt mivel neki is lelki porblémái vannak jól megérttük egymást volt egy időszak amikor napi 10 órát bezsélgettünk és mindennp. Ez azért nem lehet véletlen és én megszerettem, Ez idő alatt, vettem küldtem neki ajándékokat is stb, postán, aminek neki tetszett fel is tette a facebookjára, küldtem magamról isképeket kevdeltük szerettük egymást. Viszont!! 2 és fél év alatt SOHA és méegygszer mondom soha nem küldött magáról képkete sőt facebookján sincs fent képe, egyet küldött azt is nagy 1 éves könyörgés után, de azon se látszik jól, ugy gondolom, mivel vettem neki ajándékokat is , meg minden, én is küldtem magamról és sőt ! várjatok, 1 év után kértemtőle hogy küldön képet, szépen türlemes voltam mszép lassanépítettük fel midnet Viszont képet magáról soha nem akarat küldeni, kérdeztem tőle sokszor hogy miért nem, erre mindig azt felejte mert utálja magát, mondtam neki nekem nem fontos a külső csak szeretnémtudni kivel bezsélgetek de soh nem küldött, aztán kértem tőle mivel nem lakik messze tőlem kb. 45 percre hogy találkozzunk akár egy pár percre, azt sem, kérdztem hogy miért nem ősem tudta megmondani. 2 és fél év alatt csak írásban bezséltünk illetve telon, de sosme küld magáról képet és nem akar tallálkozni. Mindig kéredezm tőle hogy miért nem haragos lesz és most oda jutuuunk hogy ezért, megszakította ez a "bartáságot" letiltott stb. Sőt a facebookja is mindig fullra le volt titkosítva de a legközelebbi barátainak is furcsa mert 4 ember van igy közeli barátja ahogy néztem a facebookját, annaka 4-nek is le vn titkosítva se kép se semmi. De midn1 ez engem nem érdekel. csak az hogy szerintetek én türlmes voltam vele, sőt,,, 1 év után kedztünk telon is bezsélgetni 1 év után kértem tőle képet, és nem és annak ellenére hogy ekevdesekvoltunk egymáshoz stb, nem bánottam meg őt nem modntam rá egy rossz szót sem. Letilott azért mert kértem tőle ha már 2 és fél éve lassan 3 bezsélgetünk küldjön magáról képet vagy találkozzunk, pláne ugy hoyg ajándékokat is adtam neki és rengetek segítettem már neki. Számomra ez értetlen. És soem voltamilyne, de olyan érzés fogott el hogy ezt ki kéne nyomoznom hogy mégis ki ő?? Kivel tölöttem el ennyi időt stb. mert ez tényleg nonszensz.
2016. jan. 12. 08:11
 141/154 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy mit mondunk, nem fogja fel :D
2017. máj. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/154 A kérdező kommentje:
Na sikerült, láttam a csajt,. 175 cm. Körübelül, 115-118 kg. rózsazsin pólóban szőke hajú. Totálisan el van hízva. Megérte az a 24 órázás ahol laki,k ottéjszakáztam a mellette lévő szomszéd lakásban, mondtam nekik, hogy odakltözök abba városba, és szeretnék egy napot eltölteni hogy ésásam milyen a közeg, és egy éjszakát ott töltöttem igaz belkerült egy pár ezresbe de megérte mondjuk .
2017. jún. 9. 18:58
 143/154 anonim ***** válasza:

Kamuprofil lehetne, de kamuból nem chatel valaki a másikkal 10 órát.

Egyszerűen ha csak szórakozni akar, nem fog napi több órát belefeccőlni a dologba.

Ez valami nagyon lelki sérült ember lehet. Elbasztál bő három évet az életedből egy mentálisan sérült valakire.

2017. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/154 A kérdező kommentje:
Nem 3 évet, mert 2013 augusztus , végén kedztünk el beszélgetni Kb 4 évetés nem scak elb@@tam hanem, tönkre tette az életem elejét a huszas évem elejét a karrirer épitésemetől kedzve mindenemet. És én hibáztatom magamat, miért voltam hül,ee?? mIért álltam le vele anno levelezeni?? Miért?? Miért kellett erre nekem elpocsákolnom ennyi iődt??? Miért kelett visszaesnem a depresszióba? Általában ezt ugy nevezeik aki náthás emberek közé kerül, akkor ő is náthás lesz.
2017. jún. 9. 19:35
 145/154 anonim ***** válasza:
Kérdező a szemem kigúvadt az írásodtól.Nem bírtam végigolvasni az egészet...iszonyat ahogyan írsz.Ami biztos se te, se a csaj nem mondhatja el magáról, hogy normális, ép elmével rendelkezik.Felejtsd el ezt a nőt és koncentrálj arra, hogy normális emberré válj.Jelenleg ez nem mondható el rólad.
2017. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/154 A kérdező kommentje:
Most néztem vissza a2013as képeimet magamrol , azota visszafejlodtem agyilag és nem elöre mentem
2017. jún. 9. 20:52
 147/154 anonim ***** válasza:
Tehát kilested a csajt az általad leírt módszerekkel. Ezek szerint beszámíthatatlan vagy, valószínűleg te magad sem tudod, hogy mire, hogyan reagálnál. Nem bántásképp mondom, de ezt a weboldalt meg kellene mutatnod a pszochológusodnak az írásaiddal együtt. Ha épp egy jó orvost fogsz ki, akinek fontos a betege, ez segíthet neki a diagnózisban, így a gyógyulásodban is.
2017. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/154 A kérdező kommentje:

Voltam már pszicholgusnál, multkor és nekem adott igazat. Elmondtam neki mindent. Kétszer is voltam nála, nekem adott igazat, mert eleve annak a csajnak, nem kellett volna foglalkozni velem, és ha letiltott akkor nem kelett volna, cukkolnia azzal hogy ismerőseimnek irkált,. És hogy nehéz lesz ebből nekem kimásznom mert 5 év életemet kell elölről kezdenem, ami nagyon nehezen fog menni, 19 éves korom óta küzdök hogy jobb legyen, erre 20 évesen megismerkedek ezzel a chates csajjal, akibe belesek, de nem találkozok vele, aztán a tiltás miatt, miatt visszaesek 22-23 évesne a depresszióba, aztán megint az itthonülés. Tulajdonképpen ha azt vesszük, 19 éves korom itthon ülök, most vagyok 24 semmit nem fejlődtem előre csak visszafelé, bent ragadtama 19 éves koromba, soha nem volt barátnőm, soha nem voltak haverjaim, mindösszessen azt akartam volna, hogy, valakivel husz évesen 21 22 évesen élményeket szerezzek. Ami nem jött létre ezért vissza depresszió. És hiába ez az 5 év, rengetek idő, mintha meg sem történt volna, a begubozás, az itthonlét,

a bezártság, nem tanulok, nem fejlődők, nem dolgozok, nincs munka. és stb. nem ezt akartam elérni ennyi iődsen. És hogyha valakit én szeretek, vagy kedvelek, azt nem bántom, ez a csaj mégis ugy adta elő mindenkinek hogy én bántom őt és azért nem beszélget velem. Ezeket mondtam el a pszicholgusnak is nagyrészében. 5 év múlva meg 30 leszek, itthon ülök bő 20 évese korom óta nem is kedztem el élni, 20 évesen, és mindjárt 25 vagyok, mert csak ezzel a témával foglalkoztam 20 évesen beszélgetek a csajjal, beszélgetek vele, 21 évesen majd 21 évesen talizni akarok, ő nem akar, tovább megy a duma, 22 éves koromig aztán letilt én elmegyek oda ahol laki, majd ettől depresszió majd imserőseim irkálása, és stb..

Aztán most ugy állokk itt 24 évesen, hogy tavaly augusztus óta itthon ülök, nem tanulok, nem dolgozok, nem csinálok semmit sem. Pedig akartam volna. Nem értem, . eleve nem kelett volna annyi ideig húzni az időt, azt mondta a pszicholgus hogy 1 hét után beszélgetés után kelett volna maximum face to face kapcsolat ha az nincs, akkor már akkor hagyni kelett volna, Az idő az érték, az időhuzás meg, oylan hogy mintha szórnánk a pénzt. Most kedzhetem elölről 19 évesen, amit abbhagytam hogy megint lefogyjak, hogy megint elmenjek tanulni, csak tudjátok az a sz...@hogy ezt már egyszer elkedztem, és nem akarok 30 évesen ott lenni, hogy héé. nem is éltem husz évesen, mire emlékezzek vissza? Mire élményekkel? milyen élményekre? Az itthoni begupozásra? Meg alvásra? Hogyan fejlődjek igy? . És stb.

2017. jún. 10. 13:46
 149/154 A kérdező kommentje:

Találtam egy krédést ezt a kérdést meg aza lány irta ki akivel anno 2015ben megismkerdtem. Nemrég irta most mjusban, aki feleakart engem jelenteni, akivel aza csaj chatelt, akiről most szó van. Ugy hivják őt hoyg Edina, Ednát 2015ben ismertem meg gykn. sokszor taliztam vele, aztán az akiről szol van adriennről, Adrienn azt mondta 2015 őszén hgy csináljunk egy közös beszélgetést én Edina meg ő, Csináltunk, erre az Edina, azt mondta talizzak vele stb. taliztam de mindig ivott, részeg volt. facebookon meg azt írta hogy fontosabb neki Adrienn ezért letilt engem. Majd adrienn feloldott akkor Edina is. 2016 végig beszélgettek egymással telefonon. Egészen 2016 ősz végééig, vagy nem tdom meddig, kitudja lehet még mindig beszélgetnek egymással.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..

2017. jún. 10. 13:51
 150/154 anonim ***** válasza:
És ez mind abból indult ki, hogy te átmentél hiszti üzemmódba egy retkes kép miatt, amit nem láttál. Feljelentettétek a másikat, ahogy írtad még a téged kihallgató személy is kiröhöhött - mert ez nevetséges. Az, hogy ő az ismerőseiddel beszél, az miért zaklatás? Senki nem kényszeríti az ismerőseidet arra hogy vele beszéljenek, ez az ő döntésük, hogy vissza is írnak neki, ha meg rólad beszélnek, az se zaklatás kategória ;) Ezek az ismerősök a barátaid amúgy, vagy csupán facebook ismerősök? Nem a csaj a zakkant, amiért olyanokkal csetel, akikkel te nem akarod, hanem te, amiért nem vagy képes felfogni, hogy már régen nem érdekled őt, nem tartozik neked semmivel, közben te évek óta nyavalyogsz piti dolgokon, figyeled a netes dolgait. Ráadásul fizetsz azért, hogy kikukkolhasd, hogy hogy is néz ki mert nem küldött képet valamikor 2-3 évvel ezelőtt. Tudod egy normális ember mit tett volna? Megszakítja ezt a "kapcsolatot", szenved egy kicsit, majd keres olyat aki jobban illik hozzá. Lehet azóta már lenne egy hosszantartó kapcsolatod is. Gratulákok.
2017. nov. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!