Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire nagy baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire nagy baj, ha egy lány nem túl okos?

Figyelt kérdés
Amúgy kedves, aranyos, vicces, csinos, sokat ad magára, csak nem túl okos. Nehezen látja át az összefüggéseket, feledékeny, és annyira nem is érdeklődik a komoly témák iránt (tudomány, politika, stb). Ez mennyire zavarna titeket?

2016. jan. 9. 18:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Engem egyedül a földrajz zavar, hogy ott nagyon nincs képben a csaj. Bocsi, nem azért írom, mert írtad, hogy nem megy, de azért az hülyén jön ki, hogy valaki nem tudja, hogy Magyarországnak nem szomszédja se Lengyelország, se Németország. De ezeket alapvető megtanulni, ha téged zavar, nem kell hozzá közgáz ábra, mint a gazdaágnál, csak elég egy Európa térkép. :D
2016. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Engem vonz. Ha te vagy az írj
2016. jan. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél művelődni, akkor olvass, kérdezz a barátodtól, hiszen úgy néz ki, szívesen segít neked.

Az, hogy nem mindig érted azt, amit magyaráz, annak lehet az is az oka, hogy más rugóra jár az agyatok. Egyik tanár engem pl. megbuktatott matekból, a másiknál épp csak közepes voltam, a harmadiknál erős négyes.

2016. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ez önmagában nem zavaró, csak ne akard olyan területen osztani neki az észt amiben ő otthonosabban mozog.


Az előzőekhez csatlakozva azt gondolom, hogy inkább tájékozatlan vagy mint buta. Hallgasd meg a híreket, nézegess térképeket, tanulj nyelvet, olvass többet - látóköröd mind nagyobb lett :)

2016. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!