Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire nagy baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire nagy baj, ha egy lány nem túl okos?

Figyelt kérdés
Amúgy kedves, aranyos, vicces, csinos, sokat ad magára, csak nem túl okos. Nehezen látja át az összefüggéseket, feledékeny, és annyira nem is érdeklődik a komoly témák iránt (tudomány, politika, stb). Ez mennyire zavarna titeket?

2016. jan. 9. 18:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem kell atomfizikusnak lenni, de azért síkhülye se legyen
2016. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha nem sötét mint az éjszaka akkor elmegy.
2016. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Kicsit b*ssza a csőröm a "feledékeny" és a "sokat ad magára". Feledékeny vagyok én is, de buta egyáltalán nem. Ezen kívül az, hogy valaki ad magára, az én fogalmaim szerint nem csak abban nyilvánul meg, hogy fulldizájnos kinézettel lép utcára minden reggel, hanem abban is, hogy igényesen éli az életét, és törekszik arra, hogy többé váljon, mint ami most (ez a szóban forgó leányzóra aligha lehet igaz, ha nem érdeklődik semmi komoly iránt).
2016. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Engem kulonosebben nem zavarna. 27/f

Volt egy ilyen baratnom 3,5 evig ,en nagyon szerettem ennek ellenere.

2016. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Nem szégyellem bevallani, rólam van szó. Igazából már van barátom, és azt mondja őt nem zavarja, de félek, hogy hosszú távon megváltozik a véleménye, mert ő nagyon okos és tájékozott mindenben. Egyébként ne úgy képzeljétek el, hogy engem semmi sem érdekel, a saját hobbijaimban otthon vagyok (lovaglás, tenisz, modern tánc), csak hát ezek nem a tipikus komoly témák. Azért igyekszem a híradót minden nap megnézni, hogy hozzá tudjak szólni legalább a napi eseményekhez, de nem visz rá a lélek hogy például a gazdasági, pénzügyi híreket olvasgassam.

A feledékenység szerintem sem egyenlő a butasággal, de a többi felsorolt tulajdonsággal együtt azért nem is az okosság jele.

2016. jan. 9. 19:38
 16/24 anonim ***** válasza:
#10:D
2016. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Az írásképed azt mutatja, hogy olyan nagyon buta nem lehetsz.
2016. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Kenzo Tenma ***** válasza:
Igen, az írásképed tényleg jó, ezt én is észrevettem. Ha pedig a barátod elégedett veled, akkor semmi gond nincs szerintem.
2016. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az "okosság" nem egyenlő a tájékozottsággal.
2016. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok hogy ezt írjátok. :)

De sajnos sok téren tényleg nagyon buta vagyok. Nemcsak hogy nem vagyok tájékozott, de nehezen jövök rá magamtól az összefüggésekre is. Például a gazdaság működését, pénzügyeket képtelen vagyok megérteni, pedig már a barátom sokszor próbálta elmagyarázni nekem. Na meg a földrajz is gyenge pontom, bár ez megint inkább műveltség kérdése. Múltkor nem tudtam egy elég ismert ország fővárosát, égett is a fejem mindenki előtt. Ilyenkor mindig úgy érzem, hogy kevés vagyok én a barátomhoz, mert ő tényleg minden témában otthon van, mindenhez hozzá tud szólni. Mióta együtt vagyunk, azóta jöttem rá, hogy mennyi hiányosságom van sok téren.

2016. jan. 9. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!