Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire nagy baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire nagy baj, ha egy lány nem túl okos?

Figyelt kérdés
Amúgy kedves, aranyos, vicces, csinos, sokat ad magára, csak nem túl okos. Nehezen látja át az összefüggéseket, feledékeny, és annyira nem is érdeklődik a komoly témák iránt (tudomány, politika, stb). Ez mennyire zavarna titeket?

2016. jan. 9. 18:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amint leszállna a rózsaszín köd, lehet elkezdene zavarni.
2016. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
31%
Oszt szopni tud? Mert akkor pár menetre jó az.
2016. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem kell diplomás legyen, de azért érezzek benne valami spirituszt. Szóval lehet, hogy zavarna.
2016. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha más stimmelne nem hiszem, hogy zavarna. Elég ha én az vagyok, na jó igazából én se vagyok az.
2016. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
szeressük a buta lyányokat.
2016. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
34%

Akkor ajánlom Neked Kovács Ákost!

Annak a baromnak csak szülni kell a nő! :-)

- Hát azért jó ha nem buta. De az hogy kinek mi, ki a buta nagyon változó! Én szeretem az okos, minden témában otthon csajokat!

2016. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mivel a fiúk mindegyike sem okos, így nincs ezzel gond.
2016. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Engem az elejétől kezdve zavarna. De nyugi. A fiúk közül se mindenki okos és tájékozott, a többi egy része pedig még mindig úgy áll hozzá, hogy mindegy, csak nála ne legyen okosabb.
2016. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nálam sajnos kizáró ok.
2016. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Anyuka kisfiának biztos bejönnél, anyukájának is.
2016. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!