Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Enyhe fitymszűkületem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhe fitymszűkületem van nagyon gáz? Elsősorba lányok irjanak

Figyelt kérdés

Szexben nem gátol meg elélvezni igy is el tudok annyi ha feláll akkor nem huzható telljesen hátra a bőr csak félig..

Nem mondanám csunyának de mégis telljesen le töri az önbizalmam:S Urológusnál már jártam azt mondta ezt nem érdemes meg műteni csak csunyitaná.


2010. márc. 25. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyáltalán nem baj, ha rendesen tisztálkodsz a bőr alatt is... Esztétikailag nekem nem lenne vele bajom. Ez is olyan mint a nőknél, valakinek jobban kilógnak a szeméremajkak, valakinek meg zártabb. Nem hiszem, hogy ez számítana. Ha meg vkinek nem fog tetszeni, azzal se tudsz mit tenni, mert ez van, akkor keresel mást :-))
2010. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Abszolút nem probléma, ha működik rendesen és tisztán tartod a bőr alatt is rendesen. Látványban egyáltalán nem találom csúnyának. Engem nem zavarna.
2010. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha orvos szerint nem indokolt kezelni, akkor nyugi.
2010. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar, akkor bármikor szóba jöhet a körülmetélés.
2010. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak h ilyet is hallj..nem akarlak bántani, tényleg. Engem speciel lehet zavarna. Persze ha minden más dolog klappol, ezért nem hagynálak el szintem, de szeretni nem szeretném. Szerintem...:)
2010. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De a legroszabb h még teni se tudok ellene semmit mert orvosnál jártam (ami meg jegyzem hihetetlen kellemetlen volt nem is értem miért kell urológián női alkalmazottat felvenni..:S )a lényeg hogy a doki is azt javasolta h hagyjuk ugy ahogy van.Kérdeztem a kenőcsös megoldást arra meg azt mondta h ilyet még nem is nagyon hallott.Önbizalmam meg már szinte tényleg nulla mert tudom h van olyan csaj akit zavarna és nem akarok egy ilyen kellemetlen szitut hogy "fuu de gáz én le nem fekszem igy veled" vagy valami hasonlo..
2010. márc. 28. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!