Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek az anyagias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek az anyagias pasik jönnek be vagy az akinek normális munkája van és legalább feltud mutatni hogy dolgozik?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Az anyagias nem zárja ki, hogy normális munkája legyen.
2016. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennyi információból nem tudok egyértelmű választ adni. Mindkettő lehet másokon élősködő. Az anyagiasság nem jelenti feltétlenül azt, hogy meg is tud élni kényelmesen, és egy közmunkás is dolgozik, csak éppen önmagát nem tudja egyedül fenntartani.


Én felnőtt, dolgozó nő vagyok, nem elégedtem meg annyival, hogy volt munkám, az volt az elsődleges célom, hogy olyan munkám és jövedelmem legyen, hogy tartós megélhetést biztosítson, és ne keveredjek adósságba, ezt elértem, de nem kényelmes úton, voltak nagyon nehéz időszakok, viszont sose adtam fel, és mindig mentem tovább. Nekem fontos, hogy a párom is hasonló hozzáállású legyen.

2016. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!