Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy nem merek néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem merek néha ráírni a pasimra?

Figyelt kérdés

Nem akarok túl sok lenni neki és hogy azt gondolja hogy csüngök rajta. Így csak napi egyszer írok rá és akkor chatelünk egy darabig. Ez általában este van és akkor el is köszönünk egymástól.

Ennek ellenére hogy ennyire vigyázok hogy ne legyek sok, úgy érzem hogy nem szerelmes belém és hogy van köztünk egy távolság. Normális ez lassan 4 hónap után?


2016. jan. 2. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
4 honap utan mar nem tul jo
2016. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem normális. Ne játszmázz, ne azt figyeld ő mit szeretne, egyszerűen csináld azt ahogy szeretnéd csinálni. Ennek amit csinálsz sok értelme nincs egy kapcsolatban.
2016. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem az
2016. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék játszmázni, ő az első barátom, és nem szeretném elrontani.. Bár a jelekből ítélve már nincs mit elrontani :(
2016. jan. 2. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Az előző kapcsolatom azért ment tönkre, mert túl sok időt töltöttünk egymással, és ellaposodott az egész, és ez a magánéletünkre sem volt jó hatással, ezért értem a félelmed. Az új kapcsolatom elején én is nagyon féltem ettől, de a kommunikáció csodákra képes. Mi is meg tudtuk beszélni, hogy bármikor írhatunk egymásnak, legfeljebb nem válaszolunk egymásnak azonnal. Beszéljétek meg, mik az igényeitek, és ha kell, kössetek kompromisszumot. :)

Nem jó, hogy játszmáznod kell, nem lehet, hogy ezzel te magad tartod fenn köztetek a távolságot?

2016. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ajj de aranyos vagy.


Amúgy nem normális. Önértékelési zavarod van. Nincs ötletem sajnos, hogy hogyan lehetne megoldani. Talán többet kéne beszélni az érzéseitekről?

2016. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
El is fenekelnélek, ha nem írnál rám sűrűn, miközben járunk. :) Ez már színészkedés, játszma. Nem lesz jó vége.
2016. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Bár a jelekből ítélve már nincs mit elrontani :("

Dehogy nincs, ez nem a vilag vege. Irj neki tobbet es figyeld a reakciojat, lehet hogy sokkal tobbet is szeretne beszelni veled.

2016. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy önértékelési zavara van a kérdezőnek.

Az én volt kapcsolatom is azért ment tönkre, mert túl sokat beszéltünk és így idővel sokat is veszekedtünk és meg is untuk egymást. Több ismerősömmel is ugyanez történt.

Kell a másiknak szabadteret adni és muszáj külön is tölteni az időt, máskülönben nem fogsz tudni neki hiányozni.

L21

2016. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!